Anglijos „Capital One“ taurės pusfinalyje „Manchester City“ sutriuškino „West Ham“

Ketvirtadienio vakarą Anglijoje vyko antrosios šalies „Capital One Cup“ (Lygos taurės) pusfinalio rungtynėse, kuriose lengvą pergalę iškovojo „Manchester City“ klubas.
Alavaro Negredo ir Samiras Nasri
Alavaro Negredo ir Samiras Nasri / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mančesterio ekipa namuose be didesnio pasipriešinimo 6:0 (3:0) sutriuškino kitą „Premier“ lygos klubą „West Ham United“.

Itin įsimintinas rungtynes sužaidė nugalėtojų ekipos puolėjas iš Ispanijos Alvaro Negredo, įmušęs tris įvarčius – 12, 26 ir 49 minutėmis. Jis taip pat atliko ir rezultatyvų perdavimą Yaya Toure įvarčiui 40-ąją minutę, o dar du taiklius smūgius pridėjo bosnis Edinas Džeko (60 ir 89 min.).

„Manchester City“ futbolininkai šiose rungtynėse varžovams nepaliko jokių vilčių. Į „West Ham“ ekipos vartus smūgiuota net 30 kartų, o 10 bandymų skriejo į vartų plotą. „Miestiečiai“ kamuolį valdė net 69 proc. žaidimo laiko, o jų perdavimų tikslumas siekė 92 proc.

„West Ham“ kamuolį perdavinėjo 78 proc. taiklumu, o į varžovų vartus mušė vos 3 sykius, iš kurių kartą pataikė į vartų plotą.

„Capital One“ taurės finale „Manchester City“ komanda susitiks su „Sunderland“ ir „Manchester United“ poros nugalėtoju. Pirmose rungtynėse trečiadienį netikėtai pergalę šventė „Sunderland“.

Taurės finalas kovo 2-ąją dieną vyks Londono „Wembley“ stadione.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas