Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Anglijos futbolo čempionate „Liverpool“ neįveikė „Norwich“

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos penkerios rungtynės. Du svarbius taškus prarado „Liverpool“ klubas, namie sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su „Norwich“.
„Liverpool“ lyderis Luisas Suarezas.
„Liverpool“ lyderis Luisas Suarezas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje ir turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau tiek Martinas Skrtelis, tiek Luisas Suarezas pataikė į virpstą. Tiesa, prieš pat pertrauką Craigas Bellamy pasiuntė kamuolį į tinklą, įmušdamas pirmąjį įvartį šiame Anglijos čempionato sezone.

Bet po pertraukos „Norwich“ išlygino rezultatą – puikiu smūgiu galva pasižymėjo Grantas Holtas.

„Liverpool“ spaudė varžovus bei jau per pridėtą laiką galėjo išplėšti pergalę, tačiau Andy Carrollas galva nepataikė į vartus, o Suarezo bandymą atrėmė vartininkas Johnas Ruddy.

Įspūdingai savų žiūrovų akivaizdoje išsigelbėjo „Wolverhampton“ ekipa, išplėšusi lygiąsias 2-2 su „Swansea“.

Šeimininkai pralaimėjo pirmąjį kėlinį 0-2 ir atrodė, kad patirs dar vieną pralaimėjimą, tačiau likus keletui minučių dviem įvarčiais atstatė pusiausvyrą.

Visi rezultatai:

„Wolverhampton“ 2 – 2 „Swansea“
23' [0 – 1] D.Grahamas
35' [0 – 2] J.Allenas
84' [1 – 2] K.Doyle
86' [2 – 2] J.O'Hara

Birmingemo „Aston Villa“ 1 – 2 „West Bromwich“
23' [1 – 0] D.Bentas (iš 11 m. baudinio)
45' [1 – 1] J.Olssonas
57' [1 – 2] P.Scharneris
35' iš aikštės pašalintas C.Herd („Aston Villa“)

„Bolton“ 0 – 2 „Sunderland“
82' [0 – 1] S.Sessegnonas
90' [0 – 2] N.Bendtneris

„Newcastle“ 1 – 0 „Wigan“
81' [1 – 0] Y.Cabaye

„Liverpool“ 1 – 1 „Norwich“
45' [1 – 0] C.Bellamy
60' [1 – 1] G.Holtas