Anglijos futbolo čempionate „Tottenham“ įveikė „Arsenal“

Londono derbis sekmadienį Anglijos futbolo čempionate baigėsi „Tottenham“ ekipos pergale 2:1 (1:0) prieš „Arsenal“.
„Tottenham“ pergalė.
„Tottenham“ pergalė. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Namų stadione žaidusi „Tottenham“ iniciatyvą perėmė nuo pradžių. Šeiminkai kūrė grėsmingas progas, kol viena jų pasibaigė įvarčiu. Pasižymėjo Rafaelis van der Vaartas (40 min.).

„Arsenal“ nepasidavė ir antrajame kėlinyje rezultatą išlygino – įmušė Aaronas Ramsey (51 min.). Tačiau dar vienas taiklus „Tottenham“ futbolininko, šį kartą Kyle‘o Walkerio (73 min.), smūgis nulėmė dvikovos baigtį.

„Chelsea“ mušė penkis kartus

Frankas Lampardas įmušė tris įvarčius, o Londono „Chelsea“ be vargo 5-1 sutriuškino iš turnyrinės lentelės dugno nepakylančią „Bolton“ ekipą.

Pirmasis įvartis krito sužaidus vos kiek daugiau nei minutę, kuomet kamuolį į tinklą galva pasiuntė Danielis Sturridge'as. Jau netrukus persvarą padvigubino F.Lampardas, leisdamas suprasti, jog šeimininkų laukia sunki popietė.

Iki pertraukos dukart grubiai suklydęs Adamas Bogdanas leido „Chelsea“ pradėti triuškinimą, o Dedrycko Boyatos paguodos įvartis didesnės reikšmės neturėjo: penktą įvartį įmušęs F.Lampardas atstatė keturių įvarčių pranašumą.

Dar įspūdingesnę pergalę sekmadienį iškovojo Londono „Fulham“, namuose net 6:0 sutriuškinusi lygos naujokę QPR.

Švieslentė

Londono „Tottenham“ 2 1 Londono „Arsenal“
40' [1 – 0] R.van der Vaartas
73' [2 – 1] K.Walkeris
51' [1 – 1] A.Ramsey
„Bolton“ 1 5 Londono „Chelsea“
46' [1 – 4] D.Boyata 2' [0 – 1] D.Sturridge'as
15' [0 – 2] F.Lampardas
25' [0 – 3] D.Sturridge'as
27' [0 – 4] F.Lampardas
58' [1 – 5] F.Lampardas
Londono „Fulham“ 6 0 „Queens Park Rangers“
2' [1 – 0] A.Johnsonas
20' [2 – 0] D.Murphy (iš 11 m baudinio)
38' [3 – 0] A.Johnsonas
60' [4 – 0] A.Johnsonas
65' [5 – 0] C.Dempsey
74' [6 – 0] B.Zamora

„Swansea“ 2 0 „Stoke“
9' [1 – 0] S.Sinclairas (iš 11 m baudinio)
85' [2 – 0] D.Grahamas