Anglijos futbolo taurė: „Manchester United“ futbolininkai iššvaistė solidų pranašumą prieš „Chelsea“ ir sužaidė 2:2

Daugiausiai ažiotažo sulaukusiose Anglijos FA taurės rungtynėse tarp „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ klubų užfiksuotos lygiosios 2:2.
„Manchester United“ futbolinikai pirmavo prieš „Chelsea“ atstovus 2:0, tačiau ekipos sužaidė 2:2 / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžioje „Old Trafford“ šeimininkai pasiuntė varžovus į nokdauną po Javiero Hernandezo bei Wayne‘o Rooney įvarčių ir po kiek daugiau nei 10 minučių jau pirmavo rezultatu 2 – 0.

Antrojo kėlinio viduryje savo šturmą pradėjo svečiai iš Londono: 59-ąją minutę rezultatą sušvelnino po keitimo pasirodęs Edenas Hazardas, o 68-ąją Ramiresas atstatė pusiausvyrą. Komandos bus priverstos žaisti dar bent 90 minučių „Stamford Bridge“ stadione.

„Manchester United“ 2 – 2 „Chelsea“
5‘ [1 – 0] J. Hernandez
11‘ [2 – 0] W. Rooney
59‘ [2 – 1] E. Hazard
58‘ [2 – 2] Ramires

„Milwall“ 0 – 0 „Blackburn“

Po ketvirtfinalio susitikimų buvo ištraukti ir taurės burtai, kuriuose paaiškėjo pusfinalio poros: