Anglijos futbolo taurės pusfinalyje „Manchester City“ nugalėjo „Chelsea“ ir keliauja į finalą

Sekmadienį Anglijoje buvo sužaistas antrasis futbolo taurės pusfinalio mačas, kuriame „Manchester City“ ekipa 2:1 pranoko Londono „Chelsea“ ir finale susitiks su „Wigan“.
Samiras Nasri ir Sergio Aguero
Samiras Nasri ir Sergio Aguero / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį „Manchester City“ išvedė Samiro Nasri įvartis 35-ąją rungtynių minutę. „Chelsea“ negalėjo atsigauti ir antrojo kėlinio pradžioje bei praleido dar vieną, šįkart Sergio Agüero įvartį.

66-ąją minutę padėtį ėmėsi taisyti Demba Ba įmušdamas gražų įvartį į „Manchester City“ vartus. Tačiau tai neilgai įkvėpė blankusiai žaidusius londoniečius.

„Manchester City“ nutraukė „Chelsea“ pergalių seriją „Wembley“ stadione – Londono ekipa jame nebuvo pralaimėjusi septynis kartus iš eilės.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas