„Arsenal“ ir „Manchester United“ dvikova baigėsi be įvarčių, „Liverpool“ išsigelbėjo paskutinę akimirką

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienį tęsėsi 26-asis pirmenybių turas – sužaistos keturios rungtynės. Liverpulio „Everton“ ir Londono „Crystal Palace“ bei „Manchester City“ ir „Sunderland“ susitikimai atidėti dėl prastų oro sąlygų.
Danielis Sturridge'as ir Stevenas Gerrardas džiūgauja
Danielis Sturridge'as ir Stevenas Gerrardas džiūgauja / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Itin daug susidomėjimo sulaukusi „Arsenal“ ir „Manchester United“ dvikova baigėsi be įvarčių. Londone vykusiose rungtynėse progų pasižymėti turėjo abi komandos, tačiau nugalėjo gynyba.

Jau pačioje mačo pradžioje Robinas van Persie po „Gunnerių“ gynėjui klaidos galėjo įmušti, tačiau patikimai sužaidė Wojciechas Szcziesny. Mačo pabaigoje olando smūgis galva sudrebino vartų virpstą.

Antrajame kėlinyje aktyviau žaidė „Arsenal“. Lauranto Koscielny smūgį galva nuo vartų linijos numušė Antonio Valencia, o Davidas de Gea puikiai apgynė vartus nuo Santi Cazorla pavojingo šūvio.

„Liverpool“ klubas išvykoje tik po labai atkaklios kovos 3:2 (1:1) palaužė Londono „Fulhmam“, likusią turnyro lentelės dugne.

8-ąją min. Kolo Toure sužaidė itin žioplai ir įsimušė į savus vartus. Visą kėlinį vargę „Raudonieji“ rezultatą išlygino prieš pertrauką – po puikaus Steveno Gerrardo perdavimo įmušė Danielis Sturridge'as (41 min.)

Po pertraukos Kieranas Richardsonas pasižymėjo 63 min., tačiau 72-ąją Philippe'as Coutinho išlygino rezultatą.

Tik pačioje mačo pabaigoje „Fulham“ užsidirbo 11 metrų baudinį ir jį realizavo mačo didvyriu tapęs S.Gerrardas.

Tuo tarpu „Tottenham Hotspur“ išvykoje 4:0 sutriuškino „Newcastle United“, o „Stoke City“ ir „Swansea City“ išsiskyrė taikiai – 1:1.