Azijos Čempionų lygos turnyre po baudinių serijos triumfavo „Al Sadd“ futbolininkai

Rungtynės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynės
Šaltinis: halftime.lt
0

Azijos Čempionų lygoje šiandien buvo žaidžiamos finalinės rungtynės, kuriose susitiko „Jeonbuk Motors” ir „Al Sadd” futbolininkai. Šiame turnyre triumfavo „Al Sadd” komanda.

Pagrindinis šių varžybų laikas baigėsi lygiosiomis 2-2. „Jeonbuk Motors” gretose pasižymėjo Enio Oliveira Junioras ir Seung-Hyun Lee, o „Al Sadd” ekipoje įvartį pelnė Popito bei kartą kamuolį į savus vartus įmušė „Motors” ekipos žaidėjas Woo-Yeon Simas.

Pratęsimo metu nei viena komanda įvarčių nepelnė, tad teko mušti vienuolikos metrų baudinius. Tiesa, verta paminėti, jog 116-ą minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Ali Hassanas Affifi.

Vienuolikos metrų„ baudinių loteriją” rezultatu 4-2 laimėjo „Al Sadd” klubas, kuris triumfavo Azijos Čempionų lygoje. Šį titulą pastarasis klubas iškovojo antrą kartą ekipos istorijoje.

„Jeonbuk Motors” 2 – 2 „Al Sadd” *
(11 m. baudinių serija 2-4)
19' [1 – 0] 19'Enio Oliveira Junior Eninh
29' [1 – 1] Woo-Yeon Sim (į savus vartus)
62' [1 – 2] Abdulkader Keita
90' [2 – 2] Seung-Hyun Lee