„Barcelona“ nuo titulo Ispanijoje skiria pergalė, o „Atletico“ viltys dužo

Sekmadienio vakarą vykusiose „Primera“ lygos rungtynėse labai svarbią pergalę iškovojo „Barcelona“ ekipa. Antrame kėlinyje įsisiautėję Luiso Enrique auklėtiniai 5:0 sutaršė Giedriaus Arlauskio atstovaujamą „Espanyol“ ekipą ir nuo antro titulo iš eilės juos skiria vos viena pergalė. Tuo tarpu „Atletico“ viltys pakovoti dėl titulo sudužo.
„Barcelona“ futbolininkai
„Barcelona“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Svarbi „Barcelona“ pergalė

Pergalę iškovojusi „Barcelona“ dar labiau padidino savo šansus tapti „Primera“ lygos nugalėtojais. Šiuo metu „Barcą“, kuri turi 88 taškus, nuo artimiausių varžovų – „Real“ futbolininkų – skiria du taškai.

Paskutiniame čempionato ture, vyksiančiame kitą savaitgalį, L.Enrique auklėtiniai susikaus su vienu iš lygos autsaiderių „Granada“ klubu. Pergalė išvykoje katalonams garantuotų titulą.

Sekmadienio rungtynių pirmame kėlinyje „Barcelona“ nuolat spaudė savo varžovus, tačiau pelnyti pavyko vos vieną įvartį – 8-ą minutę dar kartą savo magišką kairę koją pademonstravęs geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi pasižymėjo po puikiai išpildyto baudos smūgio.

Antrame kėlinyje „Barca“ galiausiai prapliupo įvarčiais.

Pirmąjį kėlinio įvartį 52-ą minutę pelnė rezultatyviausias čempionato futbolininkas Luisas Suarezas, o jau po 9 minučių tas pats Urugvajaus rinktinės puolėjas pasižymėjo ir dar vienu tiksliu šūviu.

70-ą minutę savo sąskaitą atidarė ir po keitimo pasirodęs saugas Rafinha, o 83-ią minutę triuškinančią „Barcelona“ ekipos pergalę užtvirtino Neymaras.

„Espanyol“ atstovaujantis G.Arlauskis visą laiką praleido ant suoliuko.

Dužusios „Atletico“ viltys

Sekmadienį Madrido „Atletico“ viltis tapti Ispanijos čempionais sudaužė absoliutūs lygos autsaideriai „Levante“ futbolininkai. Iš pirmenybių iškrisianti ekipa Diego Simeone auklėtinius nugalėjo 2:1.

Nesėkmę patyrę madridiečiai prarado viltis tapti „Primera“ lygos nugalėtojais. Net ir geriausiu atveju (pergalė ir „Barcos“ nesėkmė), klubas netaps čempionais, nes Katalonijos ekipa turi geresnį tarpusavio dvikovų santykį – abu kartus šiame sezone „Barcelona“ patiesė „Atletico“.

Rungtynių pradžia buvo daug žadanti, kai jau antrą minutę D.Simeone auklėtinius į priekį išvedė Fernando Torresas.

Vis dėlto persvaros „Atletico“ ilgai neišsaugojo, nes jau 31-ą minutę Victoras Casadesusas po tikslaus Maricio Cuero perdavimo išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje „Atletico“ spaudė savo priešininkus, tačiau skaudų antausį gavo patys. Pačioje rungtynių pabaigoje – 90-ą minutę – Madrido klubo viltis pražudė italas Giuseppe Rossi.

Nelengva „Real“ pergalė

Viltis pakovoti dėl čempionų titulo išsaugojo kita Madrido ekipa – „Real“. Zinedine’o Zidane’o auklėtiniai po atkaklios kovos 3:2 nugalėjo „Valencia“ komandą.

Nugalėtojų gretose dukart pasižymėjo Cristiano Ronaldo (26 ir 59 min.), vieną įvartį pridėjo puolėjas Karimas Benzema.

Tuo tarpu „Valencia“ tiksliais šūviais pasižymėjo Rodrigo (21 min.) ir Andre Gomesas (81 min.).

Madrido „Real“ klubas taps čempionais tuo atveju, jei „Barcelona“ kris Granadoje, o patys įveiks „Deportivo“.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas