Bundeslyga: „Bayern“ sutriuškino Leverkuzeno futbolininkus

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygoje sužaistos šešerios trečiojo turo rungtynės.
Thomasas Mulleris
Thomasas Mulleris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Miuncheno „Bayern“ savo arenoje susigrūmė su Leverkuzeno „Bayer“. Josepas Gurdiola mačą pradėjo be tikrų vidurio gynėjų ir eksperimentas pasiteisino – iškovota pergalė rezultatu 3:0.

26-ąją minutę bavarus į priekį išvedė Thomasas Mulleris, o 60-ąją minutę tas pats vokietis nuo 11 metrų žymos padidino pranašumą. Galutinį tašką padėjo Arjenas Robbenas, 70-ąją minutę įvartį pelnęs nuo 11 metrų žymos.

Tai – trečia iš eilės „Bayern“ pergalė šiame Vokietijos pirmenybių sezone. Tuo tarpu „Bayer“ ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų pergalių.

Kitose rungtynėse taip pat pergales iškovojo „Ingolstadt“, „Koln“, „Mainz“ ir Frankfurto „Eintracht“, o „Darmstadt“ – „Hoffenheim“ susitikimas baigėsi be įvarčių.

Rezultatai:

„Bayern“ 3 – 0 „Bayer“
26' [1 – 0] T.Muller
60' [2 – 0] T.Muller (11 m baudinys)
70' [3 – 0] A.Robben (11 m baudinys)

„Augsburg“ 0 – 1 „Ingolstadt“

„Darmstadt“ 0 – 0 „Hoffenheim“

„Koln“ 2 – 1 „Hamburger“

„Mainz“ 3 – 0 „Hannover“

„Stuttgart“ 1 – 4 „Eintracht“