2013 12 07 /2013 12 08

Bundeslygoje „Bayern“ negailestingai sutalžė „Werder“, o „Borussia“ pralaimėjo „Bayer“ ekipai

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos penkerios Bundeslygos pirmenybių 15-ojo turo rungtynės. „Bayern“ ir toliau pratęsė savo pergalių seriją ir tiesiog sutriuškino Brėmeno „Werder“ klubą, o Dortmundo „Borussia“ nusileido Lėverkuzeno „Bayer“.
 „Bayern“
„Bayern“ / „Scanpix“ nuotr.

Išvykoje žaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai nepasigailėjo varžovų, kuriuos sutriuškino rezultatu 7:0.

Pirmajame kėlinyje į „Werder“ klubo vartus krito trys įvarčiai. Pasižymėjo Danielis Van Buytenas (27-ąją min.), Franckas Ribery (38-ąją min.) bei į savus vartus įvartį pelnė Assani Lukimya-Mulongoti (21-ąją min.).

Kitos 45 minutės taip pat buvo rezultatyvios. 60-ąją minutę puolėjas Mario Mandžukičius pelnė ketvirtąjį susitikimo įvartį, o kiek vėliau galutinį tašką padėjo Thomo Mullerio (68-ąją min.) ir Francko Ribery (82-ąją min.) bei Mario Gotze (90-ąją min.) įvarčiai.

Bavarai su 41 tašku užtikrintai pirmauja Vokietijoje. „Werder“ klubas savo sąskaitoje turi 16 taškų ir užima 14 vietą.

Kitose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ minimaliu rezultatu 0:1 nusileido Lėverkuzeno „Bayer“ klubui. Pergalingą įvartį šiame susitikime pelnė Sonas Heungas-Minas – tai padarė 18-ąją minutę.

„Borussia“, susitikusi su tiesioginiais savo varžovais dėl antrosios lentelės pozicijos, leido jiems įsirašyti tris taškus ir dar labiau atitrūkti. „Bayer“ po šio mačo turi 37 taškus, p „Borussia“ 31.

Kiti rezultatai:

„Hamburger“ – „Augsburg“ 0:1
[0:1] Raulis Marcelo Bobadilla 18 min.

„Eintracht Frankfurt“ – „Hoffenheim“ 1:2
[0:1] Svenas Schipplockas 47min.
[1:1] Joselu 48 min.
51' [1:2] Roberto Firmino 51 min.

„Stuttgar“t – „Hannover 96“ 4:2
[1:0] Martinas Harnikas 13 min.
[1:1] Arturas Sobiechas 28 min.
[1:2] Salifas Sane 31 min.
[2:2] Vedadas Ibiševičius 33 min.
[3:2] Ibrahima Traore 52 min.
[4:2] Konstantinas Rauschas 84 min.

„Borussia Monchengladbach“ – „Schalke 04“ 2:1
[0:1] Jeffersonas Farfanas 17 min.(11 metrų baudinys)