2011 11 22 /2011 11 23

Čempionų lyga: „Real“ surengė įvarčių fiestą, Mančesterio klubai balansuoja ties iškritimo riba

Antradienį po dviejų savaičių pertraukos į Europos stadionus grįžo Čempionų lyga. Penktojo turo susitikimus žaidė A, B, C ir D grupių komandos.
Nani
Nani / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anglijos čempionate varžovus nuo kelio šluojantis „Manchester City“ klubas gali likti už atkrintamųjų varžybų ribos – Roberto Mancini auklėtiniai Neapolyje 1:2 pralaimėjo vietos „Napoli“ ir nukrito į trečią vietą A grupėje.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Edinsonas Cavani, o svečių gretose pasižymėjo rezultatą išlyginęs Mario Balotelli.

Paskutiniame ture „Man City“ turės nugalėti lyderį Miuncheno „Bayern“ namie, antraip neturės vilčių patekti į aštuntfinalį. Be to, anglams teks sekti „Napoli“ rezultatą išvykoje rungtynėse su autsaidere „Villarreal“ – ispanų nesėkmė iškart palaidotų anglus.

„Bayern“ jau užsitikrino pirmą vietą su 13 taškų, o šį vakarą įveikė penktą kartą iš eilės suklupusį „Villarreal“ 3:1.

A grupė:

Miuncheno „Bayern“ 3:1 „Villarreal“
3' [1:0] F.Ribery
24' [2:0] M.Gomezas
50' [2:1] J.Guzmanas
69' [3:1] F.Ribery

„Napoli“ 2:1 „Man City“
17' [1:0] E.Cavani
33' [1:1] M.Balotelli
49' [2:1] E.Cavani

B grupė

Ankstyvajame mače B grupėje Edeno Hazardo ir Joe Cole'o vedamas „Lille“ Maskvoje 2:0 įveikė vietos CSKA, kuriai atstovauja, bet aikštėje nepasirodė lietuvis Deividas Šemberas.

Įvarčius nugalėtojams pelnė į savus vartus kamuolį pasiuntęs gynėjas Vasilijus Berezutskis bei Moussa Sow.

B grupėje kelialapį į kitą etapą iškovojo Milano „Inter“ komandos futbolininkai. Nors italų klubas Turkijoje sužaidė lygiosiomis su „Trabzonspor“ vienuolike, to pakako, kad grupėje būtų užimta pirmoji pozicija.

B grupė:

„Trabzonspor“ 1:1 Milano „Inter“
18' [0:1] R.Alvarezas
23' [1:1] H.Altintopas

Maskvos CSKA 0:2 „Lille“
49' [0:1] V.Berezutskis (į savus vartus)
64' [0:2] M.Sowas

D.Šemberas (CSKA) liko tarp atsarginių.

B grupė
1. *Inter 5 3 1 1 +2 10
2. Trabzonspor 5 1 3 1 -2 6
3. Lille 5 1 2 2 0 5
4. CSKA 5 1 2 2 0 5

Įtempčiausia situacija išlieka C grupėje, kur favoritės „Manchester United“ komandos tolimesnis likimas paaiškės tik pasibaigus paskutiniam grupės etapo turui. Antradienio vakarą „Old Trafford“ stadione rungtyniavę „raudonieji velniai“ lygiosiomis 2:2 sužaidė su Lisabonos „Benfica“ futbolininkais.

Tuo puikiai pasinaudojo šveicarų „Basel“ klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 3:2 įveikęs „Otelul Galati“ ekipą. Po šios pergalės Šveicarijos komanda savo sąskaitoje turi 8 taškus, o „Manchster United“ ir „Benfica“ – po 9.

C grupė:

„Man Utd“ 2:2 Lisabonos „Benfica“
3' [0:1] P.Jonesas (į savus vartus)
30' [1:1] D.Berbatovas
59' [2:1] D.Fletcheris
61' [2:2] P.Aimaras

Galačio „Otelul“ 2:3 „Basel“
10' [0:1] F.Frei
14' [0:2] A.Frei
37' [0:3] M.Strelleris
75' [1:3] G.Giurgiu
81' [2:3] L.Antalis

C grupė
1. *Benfica 5 2 3 0 +3 9
2. Manchester United 5 2 3 0 +4 9
3. Basel 5 2 2 1 0 8
4. Otelul 5 0 0 5 -7 0

Daugiausia įvarčių žiūrovai išvydo „Bernabeu“ stadione – šeimininkai Madrido „Real“ futbolininkai varžovus įveikė triuškinančiu rezultatu 6:2. Savo tvirtovėje Madrido ekipa šįkart neturėjo portugalo Cristiano Ronaldo ir vartininko Ikero Casillaso.

Tai buvo penktoji „Karališkojo“ klubo pergalė iš tiek pat galimų – per penkis mačus „Real“ įmušė 16 įvarčių, o į savus vartus praleido 2.

Tuo metu Prancūzijoje tarp „Lyon“ ir Amsterdamo „Ajax“ ekipų užfiksuotos nulinės lygiosios.

D grupė:

„Lyon“ 0:0 Amsterdamo „Ajax“

Madrido „Real“ 6:2 Zagrebo „Dinamo“
2' [1:0] K.Benzema
6' [2:0] J.Callejonas
9' [3:0] G.Higuainas
20' [4:0] M.Ozilis
49' [5:0] J.Callejonas
66' [6:0] K.Benzema
81' [6:1] F.Beqirajas
90' [6:2] I.Tomecakas