Čempionų lygoje baigtas pirmas ratas (video, nuotraukos)

UEFA Čempionų lygos turnyre baigtas pirmas ratas. Trečiojo turo mačus trečiadienio vakarą žaidė A, B, C ir D grupių komandos.
„Valencia“ vienuolikė (k.) buvo priversta pripažinti „Manchester United“ pranašumą
„Valencia“ pirmą ratą baigė lygiosiomis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A grupėje pergalę iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai. Jie namuose 4:3 nugalėjo „Tottenham” ekipą. Italijos klubas jau per pirmą kėlinį pelnė keturis įvarčius, tačiau varžovai pačioje dvikovos pabaigoje vos neišplėšė lygiųjų – du įvarčiai į „Inter” vartus krito jau per teisėjo pridėtą laiką.

Beje, iki šio mačo abi komandos turėjo po 4 taškus. Kitose rungtynėse „Twente” ir „Werder” sužaidė lygiosiomis 1:1; šie du klubai pelnė po antrą tašką ir lieka grupės rikiuotės apačioje.

B grupėje trečią pergalę iš eilės iškovojo „Lyon” ekipa – rezultatu 2:0 nugalėjo „Benfica” futbolininkus. Antrą vietą grupėje išsaugojo Vokietijos pirmenybėse gerbėjų nedžiuginanti „Shalke”. Ši komanda 3:1 sutriuškino Tel Avivo „Hapoel” vienuolikę.

C  grupėje vienvalde lydere tapo „Manchester United ekipa. Ji 1:0 nugalėjo Turkijos „Bursaspor” komandą. Vienintelį įvartį aikštės šeimininkai pelnė pačioje pirmo kėlinio pradžioje – 7-ą minutę pasižymėjo Nani.

Vilčių užimti pirmą arba antrą vietą grupėje dar neprarado lygiosiomis 1:1 sužaidę „Rangers” ir „Valencia” futbolininkai.

D grupėje pirmą nesėkmę patyrė du pirmuosius susitikimus laimėjusi Danijos „Copenhagen” komanda. Ji svečiuose 0:2 nusileido „Barcelona” klubui, kuris tapo nauju grupės lyderiu.

Grupės autsaideriai „Panathinaikos” ir „Rubin” tarpusavyje sužaidė be įvarčių – 0:0.