Čempionų lygos ketvirtfinalyje – dvejos lygiosios, įvartį pelnęs Bastianas Schweinsteigeris išvydo raudoną kortelę

Antradienį Čempionų lygoje prasidėjo pirmosios ketvirtfinalio kovos. Varžybas dėl vietos pusfinalyje pradėjo dvi Ispanijos komandos – „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“. Mančesteryje susitiko Anglijos ir Vokietijos gigantai – „Manchester United“ ir praėjusio sezono čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Visos komandos pasidalijo po įvartį ir sužaidę lygiosiomis 1:1 išsiskyrė taikiai. Atsakomosiose rungtynėse bus galima laukti žūtbūtinės kovos.
Bastianas Schweinsteigeris
Bastianas Schweinsteigeris / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis kėlinys abiejuose mačuose klostėsi gana ramiai. Visos komandos atliko žvalgybą, tačiau „Barcelona“ ir „Atletico“ komandų kovoje ekipos greitai prarado svarbius žaidėjus. Gerardas Pique po skaudaus susidūrimo su Diego Costa krito ant nugaros ir turėjo palikti aikštę. Kiek vėliau pasitraukti turėjo jau prieš rungtynes abejonių dėl galimybės žaisti turėjęs „Atletico“ lyderis Diego Costa. Nepaisant atkaklios kovos, pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių tiek Ispanijoje, tiek Anglijoje.

Pirmieji įvarčiai abejose rungtynėse krito panašiu metu. Rungtynėse tarp „Barcelona“ ir „Atletico“ komandų 56 min. Po keitimo pasirodęs Diego išvedė į priekį „Atletico“ klubą. Futbolininkas sėkmingai paspruko nuo Xavi ir įmušė nuostabų įvartį, nepalikdamas jokių šansų „Barcelona“ vartininkui. Rungtynėse Mančesteryje 58 min. „Manchester United“ į priekį išvedė Nemanja Vidičius. Mančesterio klubo gynėjas į vartus kamuolį nukreipė galva po W.Rooney pakelto kampinio.

Miuncheno „Bayern“ 67 min. sugebėjo atsitiesti – rezultatą išlygino Bastianas Schweinsteigeris. Perdavimą atliko aikštėje tik pasirodęs M.Mandžukičius. „Barcelona“ komandai išlyginamąjį įvartį 71-ąją minutę pelnė Neymaras.

Per likusį laiką komandos apsikeitė pavojingomis progomis, tačiau Čempionų lygos pusfinalio dalyviai spręsis atsakomosiose rungtynėse. Tiesa, „Bayern“ ekipai teks verstis be vieno iš lyderių. Rungtynių pabaigoje, 90 min. antrą geltoną kortelę užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas Bastianas Schweinsteigeris.

„Barcelona” – Madrido „Atletico” 1:1

80 min. Geltoną kortelę užsidirbo Diego.

78 min. Cristianas Rodríguezas pakeitė Arda Turaną.

71 min. REZULTATĄ IŠLYGINO NEYMARAS! Rezultatyvų perdavimą atliko A.Iniesta.

71 min. Davidas Villa paliko aikštę. Jį pakeitė Jose Sosa.

65 min. Cescą Fabregasą pakeitė Alexis Sanchezas.

58 min. Geltoną kortelę užsidirbo ir Jordi Alba.

56 min. Po keitimo pasirodęs DIEGO išvedė į priekį „Atletico“ klubą. Futbolininkas sėkmingai paspruko nuo Xavi ir įmušė nuostabų įvartį, nepalikdamas jokių šansų „Barcelona“ vartininkui.

56 min. Andresui Iniestai buvo parodyta geltona kortelė.

50 min. Geltoną kortelę užsidirbo Juanfranas.

Pirmasis kėlinys: „Barcelona” – Madrido „Atletico” 0:0

44 min. Arda Turanas užsidirbo geltoną kortelę.

38 min. Gabi buvo parodyta geltona kortelė.

35 min. Andresas Iniesta atsidūrė ant žolės ir uždirbo baudos smūgį, tačiau pavojingos situacijos nesukūrė.

30 min. „Atletico“ lyderį Diego Costa pakeitė Diego. Jau prieš rungtynes buvo spėlionių, ar Madrido komandos puolėjas pasirodys aikštėje. Sužaidus vos pusvalandį Diego Costa šlubuodamas paliko aikštę. Didelis praradimas „Atletico“.

26 min. Lionelis Messi išsisuko nuo varžovų gynybos ir perdavė kamuolį A.Iniestai, kuris bandė įmušti, tačiau jau smūgį blokavo D.Godinas.

19 min. Geltona kortelė buvo parodyta „Atletico“ futbolininkui Koke.

12 min. Po susidūrimo su varžovu ant nugaros krito ir, atrodo, rimtai susižeidė Gerardas Pique. Jį pakeitė Marcas Bartra.

7 min. Baudos smūgį atliko Lionelis Messi, tačiau argentiniečio smūgiuotas kamuolys atsimušė į žaidėjų sudarytą gynybinę sieną.

2 min. Pirmasis į „Barcelona“ vartus nusitaikė buvęs klubo žaidėjas Davidas Villa. Tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Startinės komandų sudėtys:

„Barcelona“: Jose Pinto, Dani Alvesas, Gerardas Piqué, Javieras Mascherano, Davidas Alba, Sergio Busquetsas, Xavi, Cescas Fabregasas, Andresas Iniesta, Neymaras, Lionelis Messi.

„Atletico“: Thibautas Courtois, Juanfranas, Diego Godínas, Miranda, Filipe Luisas, Gabi, Tiago, Koke, Arda Turanas, Davidas Villa, Diego Costa.

„Manchester United“ – Miuncheno „Bayern“ 1:1

90 min. Antrą geltoną kortelę užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas Bastianas Schweinsteigeris.

82 min. Mario Mandžukičius įspėtas geltona kortele.

78 min. Gerą smūgį atliko A.Robbenas. Jo smūgiuotas kamuolys skriejo visai šalia vartų.

67 min. Bastianas Schweinsteigeris išlygino rezultatą! Perdavimą atliko aikštėje pasirodęs M.Mandžukičius.

63 min. Thomasą Muellerį pakeitė Mario Mandžukičius.

61 min. Bastianas Schweinsteigeris užsidirbo geltoną kortelę.

58 min. „MANCHESTER UNITED“ Į PRIEKĮ IŠVEDĖ NEMANJA VIDIČIUS. Mančesterio klubo gynėjas į vartus kamuolį nukreipė galva po W.Rooney pakelto kampinio.

46 min. Ryaną Giggsą pakeitė Shinji Kagawa.

Pirmasis kėlinys: „Manchester United“ – Miuncheno „Bayern“ 0:0

40 min. Puikią progą turėjo Mančesterio futbolininkai. Danny Welbeckas atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau Manuelis Nueris atmušė kamuolį. Anglijos rinktinės futbolininkui teko griebtis už galvos. Kol kas tai pavojingiausias rungtynių epizodas.

30 min. Abi komandos apsikeitė pavojingais smūgiais, tačiau rezultato jie nepakeitė. Atakas surengė Wayne'as Rooney ir Danny Welbeckas.

15 min. Geltona kortelė buvo parodyta „Manchester United“ futbolininkui Antonio Valencia.

14 min. Rungtynių pradžioje „Bayern“ kamuolį kontroliavo 70 proc. laiko, aikštės šeimininkai – vos 30 proc.

8 min. Savo laimę išbandė Arjenas Robbenas, tačiau „Manchester United“ vartų sargui olando smūgis daug rūpesčių nesukėlė.

„Manchester United“: Davidas De Gea, Philas Jonesas, Rio Ferdinandas, Nemanja Vidičius, Alexanderis Büttneris, Antonio Valencia, Michaelis Carrickas, Marouane Fellaini, Ryanas Giggsas, Wayne'as Rooney, Danny Welbeckas.

„Bayern“: Manuelis Neuer; Rafinha, Jerome'as Boatengas, Javi Martinez, Davidas Alaba; Philipas Lahm; Arjenas Robbenas, Bastianas Schweinsteigeris, Toni Kroosas, Franckas Ribery; Thomasas Mulleris.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas