„Chelsea“ patyrė skaudžiausią pralaimėjimą namuose per devynerius metus (nuotraukos)

Sensacingiausios savaitgalio Anglijos futbolo čempionato rungtynės
„Scanpix“ nuotr. / Sensacingiausios savaitgalio Anglijos futbolo čempionato rungtynės
0

Anglijos „Premier“ lygos lyderė „Chelsea“ ekipa patyrė sensacingą pralaimėjimą namuose. Šeimininkai net 0:3 nusileido „Sunderland“ futbolininkams, kurie pakilo į šeštą turnyro lentelės vietą. Tai buvo didžiausias „Chelsea“ sutriuškinimas namuose nuo 2002 metų sezono.

Į stadioną „Stamford Bridge“ sekmadienio vakarą susirinkę futbolo aistruoliai tikėjosi išvysti eilinę savo numylėtinių pergalę. Tačiau gerai nusiteikę svečiai puikiai puikiai rungtyniavo ir sugadino žiūrovams šventę, o šeimininkus privertė palikti aikštę nuleistomis galvomis.

Pirmą įvartį „Sunderland“ vienuolikė įmušė paskutinę pirmo kėlinio minutę. Pirmasis pasižymėjo Nedumas Onuoha, o antrą įvartį 52-ą minutę Pelnė Asamoahas Gyanas. Į nokdauną „Chelsea“ pasiuntė Danny Welbeckas – įtvirtino svečių pergalę 87-ą minutę.

„Chelsea“ išliko turnyro lyderė, tačiau „Arsenal“ komanda sumažino atsilikimą iki dviejų taškų.