„Chelsea“ svarbioje kovoje įveikė „Manchester United“

Anglijos futbolo čempionate kovoje dėl pirmos vietos turnyrinėje lentelėje Londono „Chelsea“ rezultatu 2:1 įveikė „Manchester United.“
„Chelsea“ ir „Manchester United“ susitikimas
„Chelsea“ ir „Manchester United“ susitikimas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mančesteryje vykusiose rungtynėse pirmąjį įvartį 20 minutę įmušė „Chelsea“ žaidėjas J.Cole'as. Į šturmą, siekdami išlyginti rezultatą, Mančestrio futbolininkai pakilo antrojo kėlinio pradžioje, tačiau rezultatyvios atakos taip ir nesurengė.

Tuo tarpu „Chelsea“ futbolininkai 79 minutę sugebėjo antrą kartą pasiųsti įvartį į šeimininkų vartus – 79 minutę pasižymėjo D.Drogba. Tiesa, akivaizdu, kad po šio įvarčio Anglijoje daug bus diskutuojama dėl teisėjų veiksmų – panašu, kad jis buvo pelnytas neužfiksavus nuošalės.

81 minutę šeimininkų viltis sugrąžino F.Macheda, pelnęs įvartį į „Chelsea“ vartus. Tačiau išlyginti rezultato šeimininkams taip ir nepavyko.

Iki čempionato pabaigos likus penkiems turams „Chelsea“ turi 74 taškus, „Manchester United“ – 72 taškus.