Danilevičiaus vienuolikė tebepirmauja

Devintą pergalę Italijos antrojo (Serie B) futbolo diviziono XXI turo rungtynėse iškovojo vienvaldė 22-jų komandų turnyro lyderė – Tomo Danilevičiaus „Livorno“ (38 tšk.) komanda.
Tomo Danilevičiaus klubas kyla aukštyn turnyro lentelėje
Tomo Danilevičiaus klubas kyla aukštyn turnyro lentelėje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį namuose „Livorno“ futbolininkai 1:0 (0:0) nugalėjo aštuonioliktojoje pozicijoje esančią „Ascoli“ (21 tšk.) komandą.

Lietuvos rinktinės puolėją 57-ą minutę aikštėje pakeitė Fausto Rossini, kuris netrukus (61 min.) ir tapo pergalingo įvarčio autoriumi.

Svečiai mačą baigė nepilnos sudėties – 40-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Andrea Giallombardo.

Keturiais taškais nuo Italijos antrojo futbolo diviziono lyderių atsilieka „Bari“ vienuolikė, penkiais – „Parma“ futbolininkai.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas