„Ekrano“ futbolininkai su nekantrumu laukia pirmųjų sezono rungtynių Panevėžyje

Po LFF taurės pusfinalio atsakomojo mačo su „Šiauliais“ Panevėžio „Ekrano“ žaidėjai pripažino, jog į aikštę išbėgo kartu su pirmųjų rungtynių rezultatu, kuris futbolininkams ir atėmė budrumą.
Panevėžio „Ekranas“

Vėliau po pralėistų įvarčių užvirė tikra kova, kurios pabaigoje išryškėjo panevėžiečių pranašumas. Be to, žaidėjai pasidžiaugė, jog artimiausios rungtynės jau Panevėžyje, kur tikisi sulaukti gausiai susirinkusių žiūrovų palaikymo.

Kaip žinia, „Ekranas“ į LFF taurės finalą iškopė po pratęsimo – 2:2 (0:2). Sekmadienį „Ekranas“ namuose žais A lygos rungtynes su „Klaipėda“.

„Ekrano“ vyriausiasis treneris Valdas Urbonas pažymėjo, jog praleisti įvarčiai sutelkė komandą. Antrajame kėlinyje ekipa demonstravo visiškai kitą žaidimą, nei pirmoje rungtynių pusėje.

V.Urbonas: „Džiaugiamės patekę į taurės finalą. Prieš varžybas vyrus perspėjau, jog negalima painioti dviejų dalykų: pirmų rungtynių rezultato ir kitas dalykas, jog visus varžovus reikia gerbti. Pirmam kėlinyje „gyvenome“ pirmų rungtynių rezultatu ir lyg kažko laukėm, jog kas nors nukris iš dangaus. Įvarčiai prabudino ir per pertrauką rimtai pasišnekėjome, padarėme korekcijų. Antrame kėlinyje galėjome nulemti rungtynių baigtį, o per pratęsimą išryškėjo mūsų pranašumas. Tikros tipinės taurės varžybos su pratęsimu, kurios baigėsi sėkmingai.

Pergalę lemia įvarčiai. „Šiauliai“ įrodė, jog turi komandą ir turėjo savo pretenzijų į galutinę sėkmę, bet mes nugalėjome. Kalbėti apie mūsų sportinę formą negalima, nes visų pirma nuolat rungtyniaujame ant dirbtinės dangos, kas yra labai sunku. Kitas dalykas – daug traumuotų žaidėjų, vieni atsistato po traumų, yra skirtingose fizinėse kondicijose. Vėliau galėsime kalbėti, kokia mūsų forma“.

Aurimas Kučys: „Rungtynės įdomios, tikėjomės kovos. Bet pirmas, o vėliau antras įvartis... Pirmas kėlinys visiškai nesigavo. Net nažinau, kas nutiko. Per pertrauką rimtai pasišnekėjome, ir antras kėlinys buvo 100 procentų kitoks. Valdėm situaciją, nors neįmušėm įvarčio, tačiau jautėme, jog galime juos užspausti ir išeiti į finalą. Varžybos sunkios, su pratęsimu, reikės gerai pailsėti.

Treneris minėjo, jog turime pamiršti pirmų rungtynių rezultatą, tačiau išėjome į aikštę su mintim, jog pirmaujame, jog turime gerą rezultatą, todėl taip ir gavosi varžybose.

Futbolas – vyrų žaidimas, netrūko tos kovos. Aišku, ir jie norėjo patekti į finalą. „Šiauliams“ buvo tiek šio, tiek ir praėjusio sezono rungtynės, dėl to ir buvo tų kortelių, ir pražangų, kova buvo rimta. „Šiauliai“ gera komanda.

Sekmadienį pirmos rungtynės Panevėžyje, nebereikės važinėti į kitus stadionus. Laukiam šių varžybų, tikimės, jog ir žiūrovų daug susirinks, visada namuose rungtyniauti malonu. Dirbtinės aikštės geros, lygios, tačiau jos specifinės, reikalauja daugiau jėgų. Manau, rungtyniauti ant žolės bus visai kas kita“.

Marko Andelkovič: „Visų pirma labai sunkios rungtynės. Jas labai prastai pradėjome, pirmam kėliny nekontroliavome žaidimo. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė, žaidėme vis geriau ir geriau, per pratęsimą pavyko įmušti įvarčius ir patekome į finalą, kas yra labai svarbu.

Kitas etapas – finalas, ir man tai bus apskritai pirmos tokios rungtynės, pirmas šalies taurės finalas. Visų pirma, reikės gerai pasiruošti, ir per tas rungtynes pademonstruoti viską ką galime, atiduoti maksimumą, visas jėgas.

Taip, sekmadienį laukia pirmos rungtynės Panevėžyje. Tikiuosi, susirinks daug žmonių stebėti mūsų varžybas. Esu labai laimingas, jog žaisime namie, pagaliau, juk pirmos rungtynės po poros mėnesių. Mes gerai pasiruošime šioms rungtynėms, jos labai svarbios, ir, aišku, sieksime įtikinamai nugalėti bei pasiekti penktą pergalę. Su žiūrovų palaikymu savam stadione bus lengviau kovoti ir maloniau pasiekti pergalę.“

M.Andelkovič kelias pastarasias varžybas sužaidė užtikrintai ir stabiliai, tačiau nesureikšmina savo nuopelnų. „Tai visos komandos rezultatas. Kai ji žaidžia gerai, yra lengva kurti progas įvarčiams, atlikti tikslius perdavimus komandos draugams. Po truputį, manau, gerėja mūsų susižaidimas ir forma“.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas