„Ekranui“ priklausantis Vykintas Slivka laimėjo Italijos jaunimo taurę

Panevėžio „Ekrano“ jaunimo komandos futbolininkas Vykintas Slivka su Turino „Juventus“ komanda laimėjo Italijos jaunimo taurės varžybas. Antradienį antrose finalo rungtynėse po pratęsimo „Juventus“ 2:1 nugalėjo „Napoli“ ekipą.
Vykintas Slivka
Vykintas Slivka pirmas iš kairės / juventus.com nuotr.

Italijos jaunimo (iki 19 metų – gimę 1994 m. ir jaunesni žaidėjai) taurės turnyre rungtyniavo 42 komandos. „Juventus“ pradėjo kovas nuo aštuntfinalio (trečiojo etapo) ir įveikė „Siena“, Genujos „Sampdoria“ bei „Torino“ komandas.

Finale „Juventus“ susitiko su „Napoli“ klubu. Pirmoji dvikova Turine baigėsi lygiosiomis 1:1, o antrajame susitikime Neapolio „San Paolo“ stadione per pagrindinį laiką komandos taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1, o pergalę nulėmė pratęsime įmuštas įvartis.

Mėnesio pabaigoje 18 metų gimtadienį švęsiantis panevėžietis saugas mačą pradėjo startinėje sudėtyje ir rungtyniavo iki 54 minutės.

Priminsime, jog „Ekrano“ auklėtinis V.Slivka „Juventus“ ekipai atstovauja nuo praėjusių metų vasaros. Turino klubas lietuvį išsinuomavo vieneriems metams su galimybe žaidėją įsigyti.

Panevėžietis yra ir šią vasarą Europos čempionate mūsų šalyje žaisiančios Lietuvos U-19 rinktinės narys. Europos U-19 čempionatas Lietuvoje vyks liepos 20 – rugpjūčio 1 dienomis. Lietuvos futbolininkai šeimininkų teisėmis debiutuos tokio lygio varžybose.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas