2014 10 12 /23:48

Europos futbolo čempionato atranka: Anglija palaužė Estiją, Ispanija sutriuškino Liuksemburgą

Sekmadienį tęsėsi atrankinės rungtynės į 2016 metų Europos futbolo čempionatą. Taline vykusiose rungtynėse anglai 1:0 palaužė Estijos rinktinę, kuri patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. Ispanai 4:0 sutriuškino Liuksemburgą.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Scanpix“ nuotr.

E grupė

Taline vykusiose rungtynėse Anglija palaužė Estiją. 48-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo ir aikštę turėjo palikti estų kapitonas Ragnaras Klavanas. 73-ąją minutę Wayne'as Rooney įmušė įvartį ir užtikrino anglų pergalę.

Estija – Anglija 0:1

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

C grupė

Antrąją pergalę trečiajame ture iškovojo ir C grupės turnyro lyderę Slovakijos rinktinę pavijo Ukrainos (po 6 tšk.) futbolininkai, namuose 1:0 (1:0) įveikę Makedonijos ekipą.

Ispanijos rinktinė nepasigailėjo Liuksemburgo rinktinės. Pirmąjį įvartį rinktinėje įmušė Diego Costa. Taip pat pasižymėjo Paco Alcaceras, Juanas Bernatas ir Davidas Silva.

Ukraina – Makedonija 1:0
Baltarusija – Slovakija 1:3
Liuksemburgas – Ispanija 0:4

C grupės lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

G grupė

Vienvaldžiais G grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Austrijos (7 tšk.) futbolininkai, namuose 1:0 (1:0) įveikę Juodkalnijos ekipą, o į antrąją vietą smuktelėjo du taškus nelauktai praradusi Rusijos (5 tšk.) rinktinė, savo aikštėje susitikimą su Moldovos vienuolike baigusi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Austrija – Juodkalnija 1:0
Rusija – Moldova 1:1
Švedija – Lichtenšteinas 2:0

G grupės lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Austrija 3 2 1 0 4:2 7
2. Rusija 3 1 2 0 6:2 5
3. Juodkalnija 3 1 1 1 2:1 4
4. Švedija 2 0 2 0 2:2 2
5. Moldova 3 0 1 2 2:5 1
6. Lichtenšteinas 2 0 1 1 0:4 1