FA taurė: „Arsenal“ į finalą žengė tik po baudinių serijos įveikę „Wigan“ klubą

Šeštadienį buvo sužaistos Anglijos FA taurės pusfinalio rungtynės tarp Londono „Arsenal“ ir antrame šalies divizione rungtyniaujančio „Wigan“ klubo. Londono ekipa ir vėl privertė savo sirgalius nerimauti, tačiau užsitęsusi drama po baudinių serijos baigėsi „Arsenal“ pergale 4:2 (1:1).
Peras Mertesackeris išlygino rezultatą
Peras Mertesackeris išlygino rezultatą / „Scanpix“ nuotr.

„Wigan“ klubo futbolininkai pirmavo po 63-ąją minutę realizuoto 11 metrų baudinio. Po Pero Mertesackerio klaidos ant žolės atsidūrė Callumas McManamanas. Baudinį realizavo Jordi Gomezas.

82-ąją minutę rezultatą išlygino P.Mertesackeris. Vokietis įmušė galva po pakelto kampinio. Per likusį laiką „Arsenal“ aršiai puolė ir bandė išplėšti pergalę, bet to padaryti nepavykus, futbolininkams teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu nei viena komanda įvarčio neįmušė ir beliko mušti 11 metrų baudinius.

Baudinių serija:

Pirmasis mušė „Wigan“ futbolininkas G.Caldwellas. Jo smūgį L.Fabianskis atrėmė. M.Arteta realizavo baudinį „Arsenal“ naudai. J.Collisonui taip pat nepavyko įmušti į L.Fabianski ginamus vartus. K.Källströmas įmušė dar vieną įvartį „Arsenal“ naudai – 2:0. Pirmąjį baudinį „Wigan“ komandai įmušė J.Beausejouris. Olivier Giroud realizavo jam patikėtą baudinį ir „Arsenal“ pirmavo 3:1. J.McCarthuras realizavo dar vieną baudinį, tačiau Santi Cazorla realizavo jau ketvirtąjį baudinį ir užtikrino „Arsenal“ pergalę 4:2.