Frankas Lampardas tiki, kad „Chelsea“ dar gali pakovoti dėl „Premier“ lygos titulo

Londono „Chelsea“ klubo saugas Frankas Lampardas, po vakarykštės pergalės prieš „Manchester United“ 2:1, teigė, kad „mėlynieji“ vis dar gali pakovoti dėl „Premier“ lygos titulo.
„Chelsea“ futbolininkai
„Chelsea“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmieji į priekį šiose rungtynėse išsiveržė „raudonieji velniai“, kai 29 minutę jų komandos puolėjas Wayne‘as Rooney pasižymėjo tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą.

Antrąjį kėlinį žymiai aktyviau pradėję „mėlynieji“ 54 minutę rezultatą išlygino, kai sausį ekipos gretas papildęs gynėjas Davidas Luizas pelnė gražų įvartį iš maždaug 11 metrų.

Pergalę „Chelsea“ futbolininkams atnešė Lampardo 79 minutę realizuotas vienuolikos metrų baudinys, kuris buvo skirtas už gynėjo Chriso Smallingo pražangą prieš Jurijų Žirkovą.

„Mes šiek tiek sumažinome atsilikimą, tačiau iki lygos viršūnės dar laukia ilgas kelias. „Man Utd“ vis dar pelnytai lyderiauja lygoje, bet mes šį vakarą parodėme, jog galime kovoti ir laimėti“, – teigė futbolininkas.

„Puiku, kad atsilikinėdami vienu įvarčiu sugebėjome iškovoti pergalę. Parodėme, kad mūsų puolėjai – Torresas, Drogba, Anelka – gali puikiai žaisti. Mes vis dar galime pakovoti dėl lygos titulo“, – užbaigė F.Lampardas.

Po šios pergalės Londono miesto klubas pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą ir dabar savo sąskaitoje turi 48 taškus. Nuo lyderių „Man Utd“ futbolininkų londoniečiai atsilieka 12 taškų.