Franko Ribery pastagomis – triuškinanti Miuncheno „Bayern“ pergalė

Vokietijoje šeštadienio vakarą triuškinančią pergalę šventė Miuncheno „Bayern” futbolininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4-0 sutriuškino Berlyno „Hertha” klubą. Miuncheno klubas tuščius vartus išsaugojo jau 12-ąsias rungtynes iš eilės.
Franckas Ribery su komandos draugais iškovojo solidžią pergalę
Franckas Ribery su komandos draugais iškovojo solidžią pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė ir toliau įvarčius vieną po kito mušantis Mario Gomezas. Dar po vieną kartą varžovų vartininką nuginklavo Franckas Ribery ir Bastianas Schweinsteigeris.

F.Ribery pelnė tik vieną įvartį, tačiau prisidėjo prie visų keturių – atliko du tikslius perdavimus ir uždirbo 11 metrų baudinį.

Tuo metu „Wolfsburg” ekipa iškovojo sunkią pergalę namuose prieš „Nurnberg” vienuolikę. „Vilkai” šias varžybas laimėjo minimalia persvara rezultatu 2-1.

Rezultatyviomis lygiosiomis sužaidė Lėverkuzeno „Bayer” futbolininkai, kurie susitiko su „Monchengladbach” komanda. Mačas tarp šių ekipų baigėsi taikiai 2-2. Verta paminėti, kad mačą „Bayer” ekipa baigė dešimtyje, mat iš aikštės 68-ą minutę buvo pašalintas Gonzalo Castro.

Visi rezultatai:

„Bayern Munich” 4 – 0 „Hertha”
5' [1 – 0] Mario Gomez
7' [2 – 0] Franck Ribery
13' [3 – 0] Bastian Schweinsteiger
69' [4 – 0] Mario Gomez (11 m.)

„Monchengladbach” 2 – 2 „Bayer Leverkusen”
21' [0 – 1] Stefan Reinartz
65' [1 – 1] Marco Reus
72' [2 – 1] Patrick Herrmann
87' [2 – 2] Andre Schürrle
68' Gonzalo Castro ( „Bayer Leverkusen”)

„Wolfsburg” 2 – 1 „Nurnberg”
25' [1 – 0] Mario Mandzukic
70' [1 – 1] Christian Eigler
83' [2 – 1] Mario Mandzukic (11 m.)

„Mainz” 0 – 1 „Augsburg”
88' [0 – 1] Jan-Ingwer Callsen-Brac (11 m.)

„Stuttgart” 2 – 0 „Hoffenheim”
48' [1 – 0] Shinji Okazaki
77' [2 – 0] Pavel Pogrebnyak (11 m.)