Giedriaus Arlauskio ir Deivydo Matulevičiaus klubai – Rumunijos futbolo taurės ketvirtfinalyje

Deivydas Matulevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Deivydas Matulevičius
Šaltinis: BNS
0

Sėkmingai Rumunijos futbolo lygos taurės turnyro aštuntfinalio barjerą įveikė ir į ketvirtfinalį pateko šalies čempionė vartininko Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steua“ komanda bei puolėjo Deivydo Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ klubas.

„Steaua“ futbolininkai aštuntfinalyje varžovų aikštėje 2:1 (1:1) įveikė Bukarešto „Rapid“ ekipą.

G.Arlauskis buvo registruotas susitikimui, tačiau liko atsargoje.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Claudiu Kesereu (8 min. ir 49 min. iš 11 m baudinio), o šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Ciprianas Selagea (24 min.).

„Pandurii“ vienuolikė aštuntfinalio rungtynėse išvykoje po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0) įveikė Mediašo „Gaz Metan“ komandą.

D.Matulevičius žaidė visas 120 minučių, o pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė Paraskevas Christou (94 min.).

Lietuvių klubų varžovai ketvirtfinalyje paaiškės ištraukus burtus.