„Hearts“ su nauju treneriu patyrė nesėkmę

Vyriausiąjį trenerį pakeitusi Edinburgo „Hearts“ ekipa šeštadienį nesugebėjo padovanoti naujam strategui pergalės. Škotijos sostinės klubas su Mariumi Žaliūku ir Mariumi Činiku svečiuose 0:1 (0:0) nusileido „St.Johnstone“ ekipai.
J.Jefferiesui nepavyko jau pirmosiose savo rungtynėse prie „Hearts“ vairo iškovoti pergalės. / Heartsfc.co.uk nuotr.
Temos: 1 Škotija

„Hearts“ penktadienį atsisveikino su komandą pusantrų metų treniravusiu vengru Csaba Laszlo ir į jo vietą paskyrė buvusį komandos kapitoną bei ilgametį trenerį Jimą Jefferiesą.

Tačiau rungtynėse su „St.Johnstone“ ekipa „Hearts“ patyrė nesėkmę. Vienintelį mačo įvartį 51 minutę įmušė šeimininkai.

Edinburgo klubo gynėjas M.Žaliūkas žaidė tik pirmą kėlinį. Po pertraukos lietuvis negrįžo į aikštę dėl traumos.

Nuo 52 minutės „Hearts“ gretose žaidė Marius Činikas. Po vieno jo perdavimo gero šanso išlyginti rezultatą neišnaudojo Christianas Nade.

Traumą besigydantis Arvydas Novikovas mačui vis dar neregistruojamas.

„Mums, be jokios abejonės, reikia naujo puolėjo. Nors mūsų jauni puolėjai tikrai turi talentą ir ateityje taps labai gerais žaidėjais, negalime remtis vien jais“, – oficialiai komandos svetainei ineternete pasakojo 59 metų J.Jefferiesas.

Verslininkui iš Lietuvos Vladimirui Romanovui priklausantis „Hearts“ klubas su 28 taškais smuktelėjo į 6 vietą ir dabar tik tašku lenkia dvejomis rungtynėmis mažiau žaidusią „Aberdeen“ komandą.