Į A lygos lyderės sostą grįžo „Sūduva“

A lygos lyderių karuselė tęsiasi. Po dviejų savaičių Vilniaus „Vėtros“ ir Panevėžio „Ekrano“ dvivaldystės abi komandos 18-ajame ture svečiuose prarado taškų ir į lyderės poziciją grįžo Marijampolės „Sūduva“. Suklupti favoritus privertė „Šiauliai“ ir Tauragės „Tauras“, o Kauno „LKKA ir Teledema“ nutraukė nesėkmių seriją ir pakilo iš paskutinės vietos.
Nugalėtojai
A lygos lyderės sostą „Sūduva“ susigrąžino po dviejų savaičių pertraukos. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Iki šio turo pirmavusi „Vėtra“ antrą kartą šiemet suklupo Šiauliuose. Vienintelę savo nesėkmę vilniečiai buvo patyrę mače su „Šiauliais“ ketvirtajame ture, šį kartą istorija pasikartojo.

Pergalę „Šiauliams“ lėmė vienintelis Eimanto Marozo įvartis sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį.

„Vėtra“ nusmuko į trečią poziciją, o antras žengia Panevėžio „Ekranas“, kuris svečiuose sužaidė lygiosiomis su Tauragės „Tauru“. Šalies čempionai turėjo persvarą po Egidijaus Varno įvarčio, tačiau antro kėlinio viduryje rezultatą išlygino patyręs gynėjas Darius Regelskis – užfiksuotos lygiosios 1:1.

Tokiais rezultatais džiaugėsi Marijampolės „Sūduva“, kuri namuose 3:1 privertė pasiduoti Pakruojo „Kruoją“. Pirmajame kėlinyje du įvarčius marijampoliečiams pelnė ispanas Esau, o po pertraukos „Kruojos“ atsilikimą sušvelnino Igoris Morinas. Vis dėlto Ramūno Radavičiaus įmuštas 11 metrų baudinys garantavo „Sūduvai“ pergalę įtikinamesniu rezultatu.

Labai svarbią pergalę Gargžduose iškovojo „LKKA ir Teledema“. Kauniečiai nugalėjo vietos „Bangą“ po Mariaus Bezykornovo įmušto 11 metrų baudinio ir nutraukė savo septynių iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Bangą“ nuo trečios iš eilės nesėkmės namuose galėjo išgelbėti nigerietis Israelis Awenayeri Douglas, bet pačioje mačo pabaigoje jo 11 metrų baudinį atrėmė varžovų vartininkas Justinas Gasiūnas. „LKKA ir Teledema“ grįžo į priešpaskutinę vietą, o į paskutinę nustūmė „Kruoją“.

Visi 18-ojo A lygos turo rezultatai

Marijampolės „Sūduva“
0
0
Pakruojo „Kruoja“

Esau Garcia Alvarezas (4 ir 32 min.)
Ramūnas Radavičius (86 min. iš 11 m baudinio)