Į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį žengia „Tottenham“ ir „Schalke“ (nuotraukos, video)

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami dar du atsakomieji aštuntfinalio etapo susitikimai. Viename jų, vykusiame Anglijos sostinėje Londone, susigrūmė vietos „Tottenham“ ir svečiai iš Italijos – „Milan“. Mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.
„Tottenham“ saugas Rafaelis van der Vaartas
„Tottenham“ saugas Rafaelis van der Vaartas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors per pirmąsias keletą minučių „Spurs“ pirmieji pabandė paimti žaidimą į savo rankas, milaniečiams tai buvo nė motais.

Svečiai iš Italijos per visas rungtynes kontroliavo kamuolį maždaug 60 proc. laiko, tačiau taip ir nesugebėjo sukurti nė vieno įvarčio, kuris būtų išlyginęs bendrą rezultatą ir apvertęs visą žaidimą aukštyn kojomis.

Vieną geresnių progų milaniečiai turėjo pirmajame kėlinyje, kai jų komandos narys smūgiavo į varžovų vartus, bet savo ekipą nuo įvarčio apsaugojo gynėjas Williamas Gallasas, atrėmęs smūgį ties savo vartų linija.

Susitikimas baigėsi be įvarčių, o tai reiškia, jog „Tottenham“ futbolininkai, išvykoje laimėję minimaliu rezultatu 1:0, iškovojo kelialapį į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Kitose rungtynėse, vykusiose Vokietijos Gelzenkircheno mieste, susitiko vietos „Schalke“ ir svečių „Valencia“ ekipa iš Ispanijos. Mačas baigėsi šeimininkų pergale 3:1.

Išvykoje žaidusi ekipa turėjo tikrai daug progų, kurias realizavę, būtų iškovoję pergalę. „Valencia“ įmušė pirmoji, bet šeimininkai nepasimetė, atakavo ir tai davė tik teigiamus rezultatus.

Verta paminėti, jog antrajam „Schalke“ įvarčiui pasiekti, kritusiam antrojo kėlinio pradžioje, prireikė ir sėkmės, mat kamuolys į vartus įlėkė prieš tai atsimušęs į abu virpstus.

Rezultatai:

„Tottenham“ 0 0 „AC Milan“
 Bendras rezultatas: 1:0
„Schalke“ 3 1 „Valencia“

Bendras rezultatas: 4:2

40 min. Jeffersonas Farfanas
52 min. Mario Gavranovičius
90 min. Jeffersonas Farfanas

17 min. Ricardo Costa

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas