Ispanijos čempionatą „Real“ baigė įvarčių lietumi

Šeštadienį baigėsi 2014-2015 metų Ispanijos „Primera“ lygos čempionatas. Paskutinėse sezono rungtynėse Madrido „Real“ net 7:3 (3:3) nugalėjo „Getafe“ futbolininkus.
„Real“ – „Getafe“
„Real“ – „Getafe“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Real“, kai 13-ą susitikimo minutę pasižymėjo Cristiano Ronaldo. Pranašumu Madrido ekipa džiaugėsi vos devynias minutes: 22-ą minutę įvartį pelnė Sergio Escudero, o po keturių minučių „Getafe“ į priekį išvedė Diego Castro.

C.Ronaldo šou tęsėsi ir toliau – portugalas pirmame kėlinyje pridėjo dar du įvarčius (32 min. bei 34 min., realizavęs 11 metrų baudinį). Pirmą rungtynių pusę užbaigė „Getafe“ saugas Medhi Lacenas, „įkalęs“ jau šeštą vakaro įvartį – 3:3.

Antro kėlinio pradžioje „Real“ nokautavo varžovus jau pirmomis akimirkomis. 47-ą min. pasižymėjo Javieras Hernandezas, o 51-ą min. – Jamesas Rodriguezas. Madrido ekipos stratego vietą bandantis išsaugoti Carlo Ancelotti po penktojo savo komandos įvarčio ant atsarginių žaidėjų suolelio pasodino pirmo kėlinio didvyrį C.Ronaldo, tačiau įvarčių liūtis nesibaigė. 71-ą min. šeštąjį ekipos įvartį pelnė Jese, o tašką rungtynėse padėjo paskutinę pagrindinio laiko minutę pasižymėjęs Marcelo. „Real“ šventė triuškinančią pergalę 7:3.

30-ą pergalę per 38-erias rungtynes iškovoję „Real“ iš viso surinko 92 taškus bei dviem nusileido čempionų titulą iškovojusiems „Barcelona“ futbolininkams. Trečią vietą užėmė Madrido „Atletico“, šeštadienį taikiai 0:0 sužaidęs su „Granada“ ekipa.