Ispanijos futbolas: „Espanyol“ šventė pergalę prieš „Sevilla“ (visi rezultatai)

Ispanijos pirmenybėse šeštadienį vyko šeši 19-ojo turo mačai. Daugiausiai dėmesio sulaukė susitikimas tarp „Sevilla” ir Barselonos „Espanyol” klubų, kuris baigėsi 1-2 svečių pergale.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mačas prasidėjo apylygiai, tačiau vėliau „Sevilla” perėmė iniciatyvą į savo rankas. Savo progomis įmušti įvarčius kelis kartus nepasinaudojo puolėjai Fredericas Kanoute ir Luisas Fabiano.

Nepaisant to, jog šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį bei kūrė vieną ataką po kitos, į priekį 41-ą minutę išsiveržė „Espanyol” komanda, kuomet kamuolį baudos aikštelėje gavęs Jose Maria Callejonas vienu lietimu nuginklavo vartininką.

Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė - „Sevilla” ir toliau ilgiau kontroliavo kamuolį, o turėtas progas švaistė vėlgi tas pats Fabiano. Kartą pavojingai greta vartų galva smūgiavo ir Romaricas.

Mačo laikui tiksint į pabaigą, 78-ą minutę, „Espanyol” pasinaudojo varžovų gynėjų klaida bei vėlgi tas pats Callejonas gavęs perdavimą į baudos aikštelę be vargo nuginklavo Javi Varasą.

Per pridėtą susitikimo laiką po keitimo aikštelėje pasirodęs Alvaro Negredo tiksliu smūgiu iš maždaug penkiolikos metrų rezultatą sušvelnino. Tai buvo paskutinis šio mačo įvartis.

Visi rezultatai:

„Sevilla” 1 - 2 „Espanyol”
41' [0 - 1] Jose Maria Callejon
78' [0 - 2] Jose Maria Callejon
90' [1 - 2] Alvaro Negredo

„Villarreal” 4 - 2 „Osasuna”
22' [1 - 0] Marcos Ruben
48' [1 - 1] Krisztian Vadocz
50' [2 - 1] Ruben Gracia Cani
65' [3 - 1] Joan Capdevila
71' [3 - 2] Javier Calleja
84' [4 - 2] Javier Gonzalo Rodriguez

„Sporting Gijon” 2 - 0 „Hercules”
1' [1 - 0] David Barral
29' [2 - 0] Nacho Cases

„Getafe” 0 - 4 „Real Sociedad”
9' [0 - 1] Xabier Prieto
32' [0 - 2] Antoine Griezmann
88' [0 - 3] Mikel Eizaguirre Aranburu
89' [0 - 4] Mikel Eizaguirre Aranburu

„Zaragoza” 1 - 0 „Levante”
45' [1 - 0] Gabi Fernandez

„Athletic Bilbao” 2 - 1 „Racing Santander”
8' [1 - 0] Javier Martinez
10' [2 - 0] Iker Muniain