Įspūdingas Sergio Aguero debiutas Anglijos futbolo čempionate ir triuškinanti „Manchester City“ pergalė

Sergio Aguero įspūdingai debiutavo Anglijos futbolo čempionate. 43 mln. eurų kainavęs argentinietis vos per pusvalandį sukūrė tris „Manchester City“ įvarčius ir padėjo 4:0 sutriuškinti „Premier“ lygos naujokę „Swansea“.
Sergio Aguero spindėjo debiutiniame mače.
Sergio Aguero spindėjo debiutiniame mače. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Swansea“ mačą pradėjo užtikrintai – daug tikslių perdavimų ir svarbiausia, geresnė kamuolio kontrolė.

Tačiau tai Velso komandai nepadėjo. „Manchester City“ pajutus žaidimo skonį prasidėjo „Swansea“ komandos vartų šturmas. Pirmajame kėlinyje „City“ į vartų plotą atliko net 10 tikslių bandymų, tuo tarpu svečiai – vos 2. Visgi po pirmų 45 minučių švieslentėje toliau degė apvalūs nuliai.

Antroje rungtynių dalyje pirmąjį „Manchester City“ komandos įvartį pelnė bosnis Edinas Džeko ir iškart po šios puolėjo sėkmės treneris Roberto Mancini atliko keitimą, į aikštę įleisdamas naujoką Sergio Aguero.

Pastarasis įrodyti savo vertę ilgai nedelsė ir rezultatą padvigubino prabėgus vos aštuonioms minutėms. Po kelių akimirkų tas pats S.Aguero pergudravo svečių komandos vartininką Michelą Vormą, atliko tikslų perdavimą Davidui Silvai, o šis atlikęs tikslų smūgį turimą savo komandos persvarą padarė triuškinančia.

Per pridėtą laiką S.Aguero tolimu smūgiu pelnė ir antrąjį savo įvartį, o rezultatas tapo 4:0.

Iškovojusi tris taškus Mančesterio miesto ekipa lygoje dalinasi pirmąją vieta kartu su „Bolton“, „Manchester United“ ir „Wolves“.