Karalius mirė, tegyvuoja karalius! „Real“ po baudinių loterijos eliminavo titulą gynusį „Man City“

Europos futbolas turės naujus karalius. Trečiadienio vakarą vykusiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse Madrido „Real“ svečiuose po baudinių palaužė titulą gynusį „Manchester City“. Kartu su Ispanijos klubu į pusfinalį prasibrovė ir Vokietijos futbolo galiūnas Miuncheno „Bayern“.
„Real“ ir „Bayern“ žengė į Čempionų lygos pusfinalį
„Real“ ir „Bayern“ žengė į Čempionų lygos pusfinalį / „Scanpix“ nuotr.

„Real“ ir „Man City“ pirmoji dvikova prieš savaitę Madride baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Intrigos netrūko ir Mančesteryje.

12-ąją minutę Anglijos čempionai buvo išpilti šaltu prakaitu. Viniciaus Junioro perdavimas į baudos aikštelę iš dešinio krašto baigėsi Kyle'o Walkerio gynybos klaida.

Ja Rodrygo iš karto nepasinaudojo ir pirmą jo smūgį atrėmė vartininkas Edersonas, tačiau kamuolys patogiai atšoko pačiam brazilui ir šis užtikrintu smūgiu išvedė „Real“ į priekį.

„Scanpix“ nuotr./„Real“ džiaugsmas po įvarčio

Išsigelbėti šeimininkams pavyko tik 76-ąją dvikovos minutę, kai galiausiai įmušė „Man City“ žvaigždė Kevinas De Bruyne.

Lygiosios 1:1 reiškė, kad kelialapio į pusfinalį savininką lems pratęsimas. Kai be įvarčių pasibaigė ir jis, buvo mušami baudiniai.

Juliano Alvarezo smūgis pasiekė tikslą, o Luka Modričiaus spyrį Edersonas atrėmė. Tuomet mušusio Bernardo Silvos smūgį „Real“ vartininkas Andrijus Luninas lengvai sugavo, o Jude'as Bellinghamas mušė užtikrintai – 1:1.

Tuomet Mateo Kovačičiaus bandymą bandymą „Real“ vartininkas vėl atrėmė, o Lucas Vazquezas nesuklydo ir „Real“ perėmė iniciatyvą – 2:1.

Liko po du smūgius. Philas Fodenas pademonstravo šaltus nervus, bet ir Nacho nesuklydo (3:2). Penktas smūgiavęs „Man City“ vartininkas Edersonas mušė tiksliai, bet ir Antonio Rudigerio šūvis buvo neatremiamas.

„Real“ laimėjo baudinių seriją 4:3 ir žengė toliau.

Pagal kiek ramesnį scenarijų klostėsi antroji vakaro dvikova. Prieš savaitę „Bayern“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkai Anglijos sostinėje buvo sužaidę 2:2.

Šį kartą bavarams pavyko iškovoti pergalę namuose 1:0.

Lemiamas epizodas nutiko 64-ąją minutę. Raphaelis Guerreiro puikiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir čia įkirtęs Joshua Kimmichas fantastišku smūgiu galva išvedė bavarus į priekį.

Šio turnyro istorijoje „kanonieriai“ atkrintamosiose dar nė sykio nėra eliminavę Miuncheno ekipos.