Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

„Klaipėdos granitas“ nutraukė penkerių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją A lygoje

Itin svarbią pergalę A lygos 22-ojo turo rungtynėse iškovojo „Klaipėdos granito“ futbolininkai. Gedimino Jarmalavičiaus treniruojama ekipa namuose po atkaklios kovos 2:0 (0:0) įveikė turnyro lentelės kaimynę Pakruojo „Kruoją“.
klaipedos-granitas-20-kruoja-santrauka-a-lyga-xxii-turas-2015-08-06
„Klaipėdos granitas“ - „Kruoja“

Po ketvirtosios pergalės šiame sezone uostamiesčio futbolininkai atstatė septynių taškų pranašumą nuo paskutinėje turnyro lentelės vietoje žengiančių „Šiaulių“. Pakruojiečiai pralaimėjo dešimtą kartą ir nepasinaudojo proga pakilti aukščiau. Nikolajaus Trubačiovo kariauna šiuo metu užima aštuntą poziciją, lenkdama „Klaipėdos granitą“ vos vienu tašku.

Pirmame kėlinyje vienuolikėms nepavyko sirgalių palepinti aštriais epizodais. Klaipėdiečiai turėjo nežymią kamuolio kontrolės persvarą ir dažniausiai varžovų vartams grasino tik nepavojingais tolimais smūgiais.

Savo ruožtu „Kruojos“ futbolininkai keletą sykių įsiveržė į šeimininkų baudos aikštelę, bet paskutinėje atakos stadijoje svečiams pritrūkdavo tikslumo.

Antrą kėlinį aktyviau pradėjo „Klaipėdos granito“ atstovai, o pirmasis progą pasižymėti turėjo Pavle Sušičius. Legionierius įsiveržė į baudos aikštelę, netrukus jam palankiai atšoko kamuolys, bet geros galimybės sulaukęs puolėjas smūgiavo į išorinę vartų tinklo dalį.

Po dešimties minučių „Kruoja“ galėjo būti dėkinga Martynui Matuzui: vartininkas laiku paliko savo poziciją ir sutrukdė Dragomirui Duminikai išvesti savo komandą į priekį. M. Matuzas atmušė iš arti saugo smūgiuotą kamuolį.

Granitiečiai antrame kėlinyje rezgė pavojingesnes atakas, turėjo kamuolio kontrolės persvarą, tad 82-ąją minutę šeimininkams vis tik pavyko pelnyti įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Deividas Lukošius išvengė nuošalės ir perdavė kamuolį link P. Sušičiaus, kuriam beliko jį pasiųsti į tuščius vartus. Tai – debiutinis serbo įvartis atstovaujant Klaipėdos klubui.

Visų rungtynių metu vangiai rungtyniavę svečiai per paskutines akistatos minutes turėjo dvi geras progas išlyginti rezultatą. Pirmojo šanso neišnaudojo Donatas Navikas, buvęs laisvas baudos aikštelėje, bet kaire koja mušęs virš vartų.

Netrukus galimybę atstatyti pusiausvyrą turėjo Tautvydas Eliošius, tačiau saugas, kaip ir jo vyresnis kolega, kamuolį pasiuntė virš skersinio.

Ketvirtą pridėto laiko minutę šeimininkai šiame mače padėjo tašką. Marius Papšys įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino M. Matuzą ir galingu smūgiu įtvirtino savo komandos pergalę.

Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiai buvo kovingesni ir labiau troško pergalės. Šį kartą už kovingumą bei azartą jiems buvo atsilyginta.

„Klaipėdos granitas“ pakruojiečius A lygoje įveikė pirmą kartą klubo istorijoje.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. "Šiauliai" 21 2 5 14 17:52 11

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: A. Paniukovas („Atlantas“) ir T.Radzinevičius („Sūduva“) – po 17, A. Rimkevičius („Stumbras“) – 14, D. Aršakianas („Trakai“) – 12 įvarčių.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?