Kontrolinėse rungtynėse Prancūzija įveikė Armėniją

2016 metų Europos futbolo čempionato šeimininkė ir atrankoje nedalyvaujanti Prancūzijos rinktinė kontrolinėse rungtynėse Jerevane 3:0 sutriuškino Armėnijos futbolininkus.
Armėnijos ir Prancūzijos rungtynės
Armėnijos ir Prancūzijos rungtynės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį Prancūzijos futbolininkai įmušė jau 7-ąją minutę, kai po Andre Pierre'o Gignaco perdavimo pasižymėjo Loicas Remy.

Nors aikštės šeimininkai po šalto dušo sugebėjo mesti rimtą iššūkį prancūzams, tačiau antrajame kėlinyje svečiai įmušė dar kartą.

„Ligue 1“ pirmenybėse jau 9 įvarčius „Marseille“ ekipoje įmušęs A.Pierre'as Gignacas įkalė antrą įvartį 55 minutę. Puolėjas šalies rinktinės startinėje sudėtyje žaidė pirmą kartą nuo 2010 metų ir pateisino trenerio Didier Deschampso pasitikėjimą.

Įdomu, kad D.Deschampsas pats dar žaidė „Les Bleus“ gretose, kai pastarieji 1999 metais pastarąjį sykį susitiko su Armėnija.

83-ąją minutę prancūzų pergalę įtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Antoine'as Griezmannas.

Kitame antradienio mače Kataro futbolininkai po vienintelio Khalfano Ibrahimo įvarčio 61 min. palaužė Australiją.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas