Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LFF supykdė neetiški su verslininku Vladimiru Romanovu siejamos žiniasklaidos veiksmai

Futbolo kamuolys
Photos.com nuotr. / Futbolo kamuolys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos futbolo federacija (LFF) gindama organizacijos dalykinę reputaciją dar kartą priversta kreiptis į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą, ketvirtadienį pranešė LFF.lt.

Žiniasklaidos priemonių grupė, siejama su verslininku Vladimiru Romanovu, nuolat skleidžia tendencingas, neobjektyvias ir tikrovės neatitinkančias žinias apie Lietuvos futbolo federaciją ir jos darbuotojus. Tam pasitelkiamos su verslininku siejamas žiniasklaidos priemonės – dienraščiai „Kauno diena", „Vilniaus diena", „Klaipėda" ir atitinkami naujienų portalai, taip pat naujienų portalas futbolas.lt ir televizija „Sport1".

Dėl televizijos „Sport1" naujienų reportaže bei naujienų portalo futbolas.lt straipsnyje pateiktų neobjektyvių, tendencingų ir tikrovės neatitinkančių teiginių, kurie akivaizdžiai pažeidžia LR visuomenės informavimo įstatymų reikalavimus, bei žurnalistų profesinės etikos pažeidimų LFF rugsėjo mėnesį jau kreipėsi į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą.

Šiuo metu skundas nagrinėjamas.

Tuo pačiu tendencingos, neobjektyvios ir tikrovės neatitinkančios, galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus pažeidžiančios ir LFF dalykinę reputaciją menkinančios žinios nuolat pateikiamos ir su minėtu verslininku siejamuose dienraščiuose bei analogiškuose internetiniuose naujienų portaluose.
 

Todėl gruodžio 1 d. LFF vėl buvo priversta kreiptis į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą. Šį kartą dėl 2010 m. lapkričio  21 d. UAB „Diena Media Web“ priklausančiame interneto portale www.kauno.diena.lt publikuoto straipsnio.

Straipsnis parengtas visiškai nesilaikant Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatyme nustatytų principų ir reikalavimų. Pateikta informacija yra nepatikrinta, netiksli ir nepagrįsta; be to, ji pateikta vienpusiškai, tendencingai. Straipsnis parengtas nesiremiant jokiais objektyviais duomenimis, nesuteikiant galimybės pačiai Lietuvos futbolo federacijai pateikti savo komentarų.

Lietuvos futbolo federacijos teisininkai nagrinėja ir kitus šios žiniasklaidos grupės publikuotus šmeižikiškus straipsnius, dėl kurių artimiausiu metu bus kreipiamasi į minėtą žiniasklaidos veiklą reguliuojančią instituciją.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką