LFF taurės pusfinalyje „Banga“ pažemino „Kauną“, „Ekranas“ įveikė „Šiaulius“

Gargždų „Bangos“ klubas tėškė skaudų antausį Kauno FBK „Kauno“ vienuolikei. Pirmosiose 2010-2011 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalio rungtynės gargždiškiai svečiuose nugalėjo net 5:0 (0:0).
Futbolo kamuolys
Abu LFF taurės pusfinalių mačai vyko Marijampolės futbolo manieže. / Photos.com nuotr.

Nulinėmis lygiosiomis pasibaigęs pirmasis kėlinys „Kaunui“ nieko blogo nežadėjo, tačiau po didžiosios pertraukos prasidėjo „Bangos“ įvarčių kruša. Svečiams įvarčius pelnė Gytis Gailius (64 min.), Anatolijus Ostapas (75 min. iš 11 m baudinio ir 79 min.), Mikas Kura (88 min.) ir Ignas Bagdonas (90 min.).

Kitose trečiadienį vykusiose pusfinalio rungtynėse LFF taurės savininkas Panevėžio „Ekranas“ rezultatu 2:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš „Šiaulius“.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Egidijus Varnas (16 min.) ir Marko Andjelkovičius (81 min.).

Atsakomosios pusfinalių rungtynės, po kurių paaiškės LFF taurės turnyro finalininkai, bus žaidžiamos balandžio 13 dieną.

Pagal LFF varžybų nuostatus, LFF taurės nugalėtojas įgyja teisę dalyvauti 2011-2012 metų sezono UEFA Europos lygos turnyre. Tokią teisę iškovos ir finalininkas tuo atveju, jei taurės laimėtoju taps 2010 metų A lygos čempionas „Ekranas“.

LFF taurės savininkas paaiškės gegužės 14 dieną.