Lietuvos futbolo A lyga: vicečempionas Klaipėdos „Atlantas“ pirmavo 2:0, tačiau „Klaipėdos granitas“ išplėšė lygiąsias

Lietuvos futbolo A lygos praėjusių metų vicečempionai Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus. „Atlanto“ ekipa Klaipėdos miesto derbyje šeštadienį sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Klaipėdos granito“ ekipa. "Atlantas" šiame mače pirmavo 2:0, tačiau nesugebėjo išsaugoti savo persvaros.
„Klaipėdos granito“ ir Klaipėdos „Atlanto“ mačas
Rungtynių akimirka / "Klaipėdos granitas

Rungtynes abi komandos pradėjo stebėdamos savo varžovus ir itin pavojingų epizodų nesukūrė. Pirmoje kėlinio dalyje aktyvus buvo Marius Papšys, kuris kelis sykius kėlė pavojų „Klaipėdos granito“ komandai.

24-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Pirmas prie atšokusio kamuolio suskubęs Donatas Kazlauskas įmušė į vartį ir „Atlanto“ komanda išsiveržė į priekį. Jau netrukus „Atlanto“ komanda rezultatą padvigubino. 30-ąją min. Ovidijus Verbickas sulaukė puikaus Evaldo Razulio perdavimo ir įmušė pirmą įvartį vilkėdamas „Atlanto“ komandos marškinėlius.

Antrojo kėlinio pradžioje Robertas Poškus sušvelnino rezultatą. „Klaipėdos granito“ puolėjas ir treneris po kampinio vartininką nuginklavo smūgiu galva.

Jau po dešimties minučių, 56-ąją minutę, Marius Papšys du kartus pavojingai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, tačiau jis nepasiekė komandos draugų.

Tačiau jau 71-ąją minutę rezultatas tapo lygus. George'as Alaverdašvilis skersavo kamuolį iš dešinio krašto, suklydo „Atlanto“ vartininkas Mantas Galdikas ir kamuolys įkrito į vartų  tinklą – 2:2.

Rungtynių pabaigoje iniciatyvą vėl perėmė „Atlantas“, tačiau jų pastangos persverti rezultatą buvo bevaisės. Paskutinėmis mačo akimirkomis netiksliai smūgiavo Gediminas Kruša ir Evaldas Razulis.

„Klaipėdos granitas“ iškovoja pirmuosius taškus A lygoje, o „Atlanto“ ekipa su 4 taškais kol kas pirmauja čempionate.

„Klaipėdos granitas“ – Klaipėdos „Atlantas“ 2:2 (1:2)

„Klaipėdos granitas“: Paulius Pocius, Rokas Borusas, Dmitrijus Šiškinas, Oleksandras Tarasenko, Tamazis Čargiešvilis, Ernestas Veliulis, Olegas Dmytrenko, Tomas Tamošauskas, George Alaverdašvilis, Rokas Urbelis (88 min. Gadži Adžijevas), Robertas Poškus (93 min. Artūras Kurbangalijevas)

„Atlantas“: Mantas Galdikas, Edgaras Žarskis, Andrius Jokšas, Kazimieras Gnedojus, Rolandas Baravykas, Andrius Bartkus, Skirmantas Rakauskas (80 min. Gediminas Kruša), Marius Papšys (77 min. Tadas Eliošius), Donatas Kazlauskas, Ovidijus Verbickas, Evaldas Razulis

Įvarčiai: Donatas Kazlauskas (24 min.), Ovidijus Verbickas (30 min.), Robertas Poškus (48 min.), George Alaverdašvilis (71 min.)

Geltonos kortelės: Olegas Dmytrenko (19 min.), Edgaras Žarskis (20 min.), Rokas Urbelis (24 min.), Dmitrijus Šiškinas (39 min.), Donatas Kazlauskas (73 min.), Borisas Ignatjevas (73 min.)