Lietuvos U–19 rinktinė beviltiškai pralaimėjo ispanams (komentarai, papildyta 19 val.)

Marijampolėje prasidėjo U–19 Europos futbolo čempionato atrankos turnyras. Pirmose rungtynėse Lietuvos devyniolikmečiai žaidė su varžybų favorite Europos vicečempione Ispanijos rinktine.
Ispanų devyniolikamečiai šventė lengvą pergalę
Ispanų devyniolikamečiai šventė lengvą pergalę. / V.Knyzelio nuotr.
Temos: 2 Ispanija Lietuva

Deja, Lietuvos ekipa patyrė skaudžią nesėkmę – pralaimėta rezultatu 0:6.

Jau pirmame kėlinyje ispanai, kurių gretose buvo 6 Madrido „Real“ komandos nariai, sugebėjo pasižymėti 4 sykius. Įvarčiai į Lietuvos rinktinės vartus buvo įmušti 4-ą, 15-ą, 17-ą ir 29-ą minutę. Po pertraukos du kartus – 61-ą ir 84-ą minutę – mūsų vartininką nuginklavo Pablo Sarabia.

Kitose rungtynėse Izraelio atstovai 3:0 nugalėjo Armėnijos komandą. Su Izraeliu mūsiškiai žais ketvirtadienį, su Armenijos futbolininkais – šeštadienį.