„Ligue 1“: „Monaco“ pergalė ir „Bordeaux“ bei „Lille“ lygiosios

Sekmadienį Prancūzijos stadionuose buvo sužaisti keturi „Ligue 1“ pirmenybių 19-ojo turo susitikimai.
„Monaco“
„Monaco“ / „Scanpix“ nuotr.

„Bordeaux“ futbolininkai namuose palaužė 1:0 „Lille“ ekipą ir nutraukė pastarosios nepralaimėtų rungtynių seriją. 27-ąją minutę taikliai smūgiavo į vartus Landry N'Guémo

„Lyon“ klubas iškovojo reikalingą pergalę išvykoje, nugalėdamas „Bastia“ futbolininkus rezultatu 3:1. Šeimininkai rungtynes baigė dešimtyje.

34-ąją minutę „Bastia“ ekipa po Florian Raspentino įvarčio išsiveržė į priekį. Tačiau po to sekė trys varžovų tikslūs smūgiai – Alexandre Lacazette 54-ąją, Yassine Benzia 56-ąją ir Bafetimbi Gomis 85-ąją minutę.

Į antrąją turnyrinės lentelės vietą pakilo „Monaco“ ekipa, namuose 1:0 nugalėjusi „Ajaccio“ futbolininkus.

Svečiai 62-ąją minutę liko dešimtyje, todėl Monako klubas 75-ąją išnaudojo kiekybinį pranašumą. 75-ąją min. pasižymėjo puolėjas Emmanuelis Riviere.

Emmanuelis Riviere

„Toulouse“ ir „Montpellier“ susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. 19-ąją minutę pasižymėjo Souleymane Camara, o 72-ąją rezultąt išlygino Abelas Aguilaras.

Po 19-ojo turo čempionate ir toliau pirmauja titulą ginantys „Saint-Germain“ futbolininkai su 40 taškų. 38 yra surinkęs „Monaco“ klubas, „Lille“ savo sąskaitoje turi 36 taškus.