Madrido „Real“ futbolininkai – Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje

Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey”) Madrido „Real” futbolo klubas be didesnio vargo žengė į aštuntfinalį. Šį titulą ginanti ekipa atsakomąjį mačą prieš „Ponferradina” laimėjo net 5:1.
„Real“ futbolininkų džiaugsmas
„Real“ futbolininkų džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

Pirmasis mačas taip pat buvo pasibaigęs "Real" pergale (2:0), todėl Jose Mourinho auklėtiniai akistatą su trečios Ispanijos lygos klubu laimėjo bendru rezultatu 7:1.

Nors „Real” antradienį žaidė ne pagrindine sudėtimi, jau 25-ą minutę šeimininkai išsiveržė į priekį po Jose Maria Callejono įvarčio. Kėlinio pabaigoje saugas Nuri Sahinas rezultatą padvigubino.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu greitu „karališkojo” klubo įvarčiu, kuomet pasižymėjo jaunasis vidurio gynėjas Raphaelis Varane'as. Tiesa, gan greitai į tai tiksliu smūgiu atsakė Acoranas Barrera Reyesas.

79-ą minutę vos tik pasirodęs aikštelėje įvarčiu galėjo džiaugtis dar vienas „Real” ekipos jaunimo komandos žaidėjas Joselu, o 88-ą minutę galutinį tašką padėjo bei antrąjį įvartį šiame susitikime pelnė J.M.Callejonas.

Rungtynių įvarčiai:

Kiti rezultatai:

„Espanyol” 4 – 2 „Celta Vigo”
(Pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 4-2)
30' [1 – 0] Vladimiras Weissas
48' [2 – 0] Alvaro Vazquezas
57' [3 – 0] Novegilas Hugo Mallo (į savus vartus)
62' [3 – 1] Davidas Rodriguezas
67' [4 – 1] Sergio Garcia
90' [4 – 2] Davidas Rodriguezas
27' Enrique de Lucasas („Celta Vigo”) pašalintas iš aikštės
71' Jordi Amat Mass („Espanyol”) pašalintas iš aikštės

„Sporting Gijon” 0 – 2 „Mallorca”
(Pirmas mačas 1-0, bendras rezultatas 1-2)
19' [0 – 1] Alexas Menendezas (į savus vartus)
69' [0 – 2] Emilio Nsue

„Sevilla“ 2 – 1 „San Roque de Lepe“
(Pirmas mačas 1-0, bendras rezultatas 3-1)
53' [1 - 0] F. Kanoute (iš 11 m baudinio)
61' [2 - 0] F. Kanoute
79' [2 - 1] Adrianas

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas