Madrido „Real“ futbolininkai įtikinamai nugalėjo „Athletic“ klubą

Šeštadienio vakarą Ispanijos čempionate prasidėjo 31-asis turas. Pirmosiose šio turo varžybose susitiko Bilbao „Athletic” ir Madrido „Real” klubai. Mačą 3-0 laimėjo „Los Blancos”.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Šeimininkai susitikimą pradėjo daugiau kontroliuodami kamuolį ir mėgino kurti daug atakų, tačiau „Real” futbolininkai užtikrintai žaidė gynyboje ir neprasileido greito įvarčio.

14-ą mačo minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į „Bilbao” ekipos vartus, kuomet vartininkas Gorka Iraizozas prasižengė prieš Angelį Di Maria, o skirtą baudinį be vargo realizavo Kaka.

Sekantį kartą „Real” ekipa kamuolį į varžovų vartus siuntė 54-ą susitikimo minutę, kai nuo vienuolikos metrų atžymos dar kartą pasižymėjo Kaka, o baudinys dar kartą buvo uždirbtas saugo iš Argentinos.

Galutinį tašką šiose varžybose 70-ą minutę padėjo po keitimo aikštelėje pasirodęs Cristiano Ronaldo, kuris baudos aikštelėje suklaidino varžovą ir tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginklavo Iraizozą.

Kiek vėliau galimybę sušvelninti rezultatą turėjo šeimininkų klubo puolėjas Gaizka Toquero, tačiau jo smūgiuotas kamuolys nepataikė į vartų stačiakampį.

Visi rezultatai:

„Athletic Bilbao” 0 - 3 „Real Madrid”
14' [0 - 1] Kaka (11 m.)
54' [0 - 2] Kaka (11 m.)
70' [0 - 3] Cristiano Ronaldo

„Barcelona” 3 - 1 „Almeria”
50' [0 - 1] Perez Corona
53' [1 - 1] Lionel Messi (11 m.)
64' [2 - 1] Tiago Alcantara
90' [3 - 1] Lionel Messi

„Mallorca“ 2 – 2 „Sevilla“
16‘ [1 – 0] Akihiro Ienaga
31‘ [1 – 1] Alvaro Negredo (11m.)
43‘ [2 – 1] Jonathan de Guzman
68‘ [2 – 2] Ivan Rakitič

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas