Madrido „Real“ nugalėjo „Villarreal“ ir pavijo „Atletico“

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse tarp Madrido „Real“ ir „Villarreal“ žiūrovai išvydo net šešis įvarčius ir karališkojo klubo pergalę. Namuose žaidę „Real“ futbolininkai po pergalės 4:2 turnyrinėje lentelėje taškų skaičiumi pavijo pirmoje vietoje esantį Madrido „Atletico“ klubą.
Jese Rodriguezas ir Alvaro Arbeloa
Jese Rodriguezas ir Alvaro Arbeloa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Pirmajį rungtynių įvartį 7-ąją minutę pelnė Garethas Bale'as. 25-ąją pasižymėjo Karimas Benzema ir Madrido „Real“ turėjo persvarą 2:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje, 43-ąją minutę, Mario sugrąžino intrigą – 2:1.

64-ąją minutę Jesé Rodríguezas atstatė „Real“ dviejų įvarčių pranašumą – 3:1. Tačiau vos po 5 minučių tiksliai atakavo Giovani dos Santosas. Galutinį tašką rungtynėse padėjo antrasis Karimo Benzemos įvartis 76-ąją minutę.

Po šių rungtynių Madrido „Real“ ir „Atletico“ turi po 57 taškus, tačiau pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.