„Manchester United“ – vėl lyderis

Čempiono titulą ginantis „Manchester United“ klubas sekmadienį Anglijos futbolo pirmenybių XXV turo rungtynėse svečiuose 1:0 įveikė „West Ham United“ ekipą ir susigrąžino dvidešimties komandų turnyro lyderio poziciją.
Anglijos čempiono titulą ginantis „Manchester United“ susigrąžino pirmąją poziciją / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį įmušė Ryanas Giggsas (62 min.). Tai buvo jau tryliktosios sausos „Manchester United“ klubo rungtynės iš eilės, o vartininkas olandas Edwinas van der Saras šalies pirmenybių rungtynėse nepraleidžia įvarčio į ginamus vartus jau 1212 minučių ir pagerino Didžiosios Britanijos lygų rekordą, kuris nuo 1970–1971 metų sezono priklausė „Aberdeen“ vartininkui Bobby Clarkui (1155 minutės).

Reuters/Scanpix nuotr./Edwinas van der Saras nepraleidžia įvarčio į ginamus vartus jau 1212 minučių
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Edwinas van der Saras nepraleidžia įvarčio į ginamus vartus jau 1212 minučių

Po šios pergalės šalies čempionai surinko 56 taškus ir dviem lenkia rungtynėmis daugiau žaidusią „Liverpool“ vienuolikę. Trečiojoje pozicijoje su 51 tašku lieka Birmingamo „Aston Villa“ komanda.

Kitos sekmadienį vykusios Anglijos sostinės klubų – „Tottenham“ ir „Arsenal“ – rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Beje, savo aikštėje žaisdami „Tottenham“ futbolininkai nuo 37 minutės turėjo kiekybinį pranašumą, nes raudonoji kortelė buvo parodyta Emmanueliui Eboue.