Marius Papšys įmušė pirmąjį įvartį Čekijos futbolo čempionate

Marius Papšys
V.Knyzelio/LFF.lt nuotr / Marius Papšys
0

Pirmąjį įvartį šio sezono Čekijos futbolo pirmenybėse įmušė Marius Papšys, tačiau lietuvio atstovaujama Pribramo „Marilos“ ekipa sekmadienį svečiuose net 1:5 (0:3) pralaimėjo „Jablonec“ vienuolikei.

„Marila“ (12 tšk.) Čekijos futbolo čempionate po 10 turų žengia dešimtoje vietoje tarp šešiolikos komandų, o „Jablonec“ (19 tšk.) yra antra.

62-ą minutę pasižymėjęs lietuvis žaidė iki 80 minutės, kai jį pakeitė Jiris Marešas.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Davidas Lafata (11 min.), Janas Kovaržikas (20 min.), Karelas Pitakas (24 min.), Janas Kopicas (49 min.) ir Marekas Jarolimas (67 min.).

Čekijos lygoje pirmauja Prahos „Spartos“ (27 tšk.) futbolininkai, o trečią vietą užima Prahos „Bohemians“ (18 tšk.) ekipa.