Meksikos futbolininkai – „Gold Cup“ čempionai

Meksikos futbolo rinktinė „Gold Cup“ turnyro finale 3:1 įveikė Jamaikos ekipą ir dešimtą kartą triumfavo šiame CONCACAF turnyre.
Meksikos futbolininkų triumfas
Meksikos futbolininkų triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštąjį savo įvartį turnyre pelnė šešis susitikimus žaidęs Meksikos rinktinės kapitonas ir lyderis Andresas Guardado. Jis pasižymėjo 31-ąją minutę, kai komandos draugas Pablo Aguilaras iš krašto atliko puikų perdavimą laisvam kapitonui.

Jesus Corona 47-ąją minutę rezultatą padvigubino, o Oribe Peralta 61-ąją įtvirtino Meksikos pergalę. Jamaika sugebėjo atsakyti Darreno Mattockso garbės įvarčiu 80-ąją minutę.

Šeštadienį vykusiose rungtynėse dėl trečios vietos Panamos ir JAV rinktinės sužaidė lygiosiomis 1:1, o po 11 metrų baudinių pergalę 3:2 šventė Panama.

A.Guardado pripažintas geriausiu čempionato žaidėju, J.Corona – geriausiu jaunu žaidėju. Rezultatyviausiu futbolininku tapo septynis įvarčius įmušęs JAV ekipos lyderis Clintas Dempsey.