Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merdinčio Klaipėdos „Atlanto“ tikslas – išgyventi

Klaipėdos „Atlantas“
O.Čemertino/LFF nuotr. / Klaipėdos „Atlantas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos „Atlanto“ noras vienas – išgyventi. Praeityje legendinis Lietuvos futbolo klubas šiandien be gailesčio daužomas šalies pirmenybėse, iki ausų skendi skolose, tačiau laidotuvėms dar nesiruošia. Uostamiesčio komandos vadovų tikslas – garbingai užbaigti bent jau šį sezoną.

„Jeigu prieš sezoną būtume žinoję, kad nerasime pagrindinio rėmėjo – nebūtume ėję į A lygą. Tačiau niekas to nesitikėjo“, – „15min“ vakar apgailestavo klubo vyriausioji finansininkė Ineta Mineikienė.

Dar kovo mėnesį „Atlantui“ buvo iškelta bankroto byla, o bendros klubo skolos, skaičiuojama, siekia apie 200 tūkst. litų. Komandos vadovai neslepia, jog likę žaidėjai ir treneriai dirba tik iš idėjos. „Nežinau, ar Lietuvoje dar yra tokių futbolininkų ar trenerių. Jiems paminklus reikia statyti“, – žavėjosi I.Mineikienė.

Ragina padėti

Tačiau idėja aikštelėje negelbsti. Triuškinami „Atlanto“ pralaimėjimai 0:7, 1:8 ar 0:5 jau seniai nestebina Lietuvos futbolo visuomenės. Komandos pagrindą sudaro jaunimas, o paskutinėse A lygos rungtynėse Alytuje „Atlantas“ neturėjo net vartininko – tarp virpstų stovėjo gynėjas. Nenuostabu, jog „Dainava“ šventė solidžią pergalę 7:0.

„Abu komandos vartininkai susirgo. Aišku, tokie rezultatai tiesiog drasko širdį“, – pasakojo I.Mineikienė.

Vilties neprarandame. Nors ji ir yra kvailių motina – miršta paskutinė Be vartininko rungtyniaujanti ekipa nekelia ir Lietuvos futbolo čempionato prestižo. „Savaime suprantama, tai nėra gerai. Tačiau reikia žiūrėti plačiau – klubo vadovai tikrai ieško variantų situacijai pagerinti. Reikia jiems padėti. Susirūpinti turėtų ir Klaipėdos miesto valdžia, ir verslininkai. Vis dėlto „Atlantas“ turi didelį vardą ir, manau, atsiras, kas jį išgelbės“, – „15min“ vakar sakė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Liutauras Varanavičius.

Neranda rėmėjų

Tačiau „Atlanto“ rėmėjų paieškos – bergždžios. „Dedame visas pastangas, tačiau kol kas – veltui. Klaipėdos miestas nepadeda net centu. Kiek prašėme verslininkų, kiek aplankėme įmonių – visi atsisakė. Galėtų padėti bent truputį. Nepadeda, o priešingai – sužlugdyti klubą stengiasi ir bankroto administratorius“, – skundėsi I.Mineikienė.

Jos teigimu, visas jėgas rėmėjų paieškai deda ir ūmiu charakteriu garsėjantis klubo prezidentas Vacys Lekevičius. „Sezonui užbaigti mums užtektų apmokėti keliones ir surasti futbolininkams dienpinigių. Dabar tai vienintelis mūsų tikslas, o kas bus po sezono – pamatysime. Vilties neprarandame. Nors ji ir yra kvailių motina – miršta paskutinė“, – pridūrė „Atlanto“ vyr. finansininkė, viena iš nedaugelio darbuotojų likusi klube po to, kai šį prislėgė finansinė krizė. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką