Miuncheno „Bayern“ per ketverias rungtynes įmušė 20 įvarčių

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai tęsia įvarčių fiestą. Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 23-ojo turo rungtynėse čempionai 4:1 sutriuškino vidutiniokę „Koln“ komandą. „Bayern“ yra iškovojusi keturias pergales iš eilės ir per šiuos mačus įmušė 20 įvarčių, o praleido vos vieną.
Miuncheno „Bayern“ futbolininkai
Miuncheno „Bayern“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ į priekį išsiveržė dar trečią minutę, kai iš Arjeno Robbeno rezultatyvų perdavimą gavo Bastianas Schweinsteigeris. Pastarasis 10 minutę perdavė kamuolį Franckui Ribery, kuris nuginklavo varžovų vartininką.

Pirmąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę A.Ujahas skirtumą švelnino, bet antrajame kėlinyje „Bayern“ pridėjo dar du įvarčius.

67 minutę įmušė A.Robbenas, gavęs perdavimą iš F.Ribery, o 75 minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis. Jam rezultatyvų perdavimą atliko A.Robbenas.