Paaiškėjo dar devyni Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro šešioliktfinalio dalyviai

Sužaistos devynerios pakartotinos Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro trečiojo rato (1/32 finalo) rungtynės, kuriose pergales iškovojo bei vietas šešioliktfinalyje užsitikrino keturi „Premier“ lygos, trys antrojo diviziono ir du trečiosios lygos klubai.
Jonathanas Waltersas
Jonathanas Waltersas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienio vakarą FA taurėje pakartotines rungtynes žais Londono „Arsenal“ – „Swansea“ ir „Manchester United“ – „West Ham United“ ekipos. Abiejų porų pirmieji susitikimai baigėsi vienodais rezultatais 2:2.

Įdomu, kad prieš kelias dienas du įvarčius mače su „Chelsea“ į savus vartus pasiuntęs Jonathanas Waltersas („Stoke“) šį kartą išgelbėjo savo komandą.

„Blackpool“ (II) – „Fulham“ 1:2 (0:0, 1:1, po pratęsimo). Pirmas mačas baigėsi 1:1.

Įvarčiai: [1:0] Nathan Delfouneso (82 min.), [1:1] Kieranas Richardsonas (90 min.), [1:2] Brede'as Hangelandas (116 min.)

„West Bromwich Albion“ – „Queens Park Rangers“ 0:1 (0:0). Pirmas mačas baigėsi 1:1.

Įvartį pelnė Jay Bothroydas (75 min.)

„AFC Bournemouth“ (III) – „Wigan Athletic“ 0:1 (0:1). Pirmas mačas baigėsi 1:1.

Įvartį pelnė Mauro Bosseli (18 min.)

„Stoke City“ – „Crystal Palace“ (II) 4:1 (0:0, 1:1, po pratęsimo). Pirmas mačas baigėsi 0:0.

Įvarčiai: [1:0] Kenwyne'as Jonesas (69 min.), [1:1] Glennas Murray 11 m. baudiniu (87 min.), [2:1] Jonathanas Waltersas (95 min.), [3:1] Jonathasnas Waltersas 110 min., [4:1] Cameronas Jerome'as (120 min.)

„Sunderland“ – „Bolton“ (II) 0:2 (0:0). Pirmas mačas baigėsi 2:2.

Įvarčius pelnė Marvinas Sordellis (64 min. 11 m baudiniu ir 73 min.).

„Birmingham City“ (II) – „Leeds United“ (II) 1:2 (1:0). Pirmas mačas baigėsi 1:1.

Įvarčiai: [1:0] Wade'as Elliottas (36 min.), [1:1] Rossas McCormackas (70 min.), [1:2] El Hadji Dioufas 11 m baudiniu (76 min.)

„Leyton Orient“ (III) – „Hull City“ (II) 1:2 (0:1, 1:1, po pratęsimo). Pirmas mačas baigėsi 1:1.

Įvarčiai: [0:1] Nickas Proschwitzas (41 min.). [1:1] Deanas Coxas (87 min.), [1:2] Tom Cairney (117 min.)

„Brentford“ (III) – „Southend United“ (IV) 2:1 (1:0). Pirmas mačas baigėsi 2:2.

Įvarčiai: [1:0] Paulas Hayesas (26 min.), [1:1] Barry Corras (69 min.), [2:1] Claytonas Donaldsonas (76 min.)

„Milton Keynes Dons FC“ (III) – „Sheffield Wednesday“ (II) 2:0 (1:0). Pirmas mačas baigėsi 0:0.

Įvarčius pelnė Shaunas Williamsas 11 m baudiniu (28 min.) ir Deanas Bowditchas (75 min.).