Pasaulio 20-mečių čempionai – Brazilijos futbolininkai

Puolėjas Oscaras pelnė visus tris įvarčius ir padovanojo Brazilijos rinktinei pasaulio jaunimo (iki 20 metų) futbolo čempionės titulą.
Finalo didvyris Oscaras
Finalo didvyris Oscaras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kolumbijoje vykusiame finale Brazilija tik po pratęsimo 3:2 (1:1, 2:2) nugalėjo Portugalijos bendraamžius.

Įspūdingą pergalingą įvartį pelnė jau minėtas Oscaras, pasižymėjęs per 111 minutę.

Verta pažymėti, jog brazilai šio amžiaus čempionatą laimėjo jau penktą kartą istorijoje.

Kovoje dėl trečiosios vietos triumfavo Meksika, kuri rezultatu 3:1 palaužė Prancūziją.