Penkeriose Vokietijos čempionato rungtynėse svečiai nepralaimėjo nė sykio

Vokietijos „Bundesliga“ 25-jame ture šeštadienį sužaisti penki susitikimai. Pergalės iškovoti nepavyko nei vienai namuose žaidusiai komandai.
„Borussia“ futbolininkai
„Borussia“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Netikėtą nesėkmę namie patyrė 2-oje turnyrinės lentelės vietoje esanti Dortmundo „Borussia“, 1:2 nusileidusi 7-oje pozicijoje esančiai Menchengladbacho „Borussia“ ekipai.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir galėjo pasižymėti 30-ąją minutę, bet Pierre’o-Emericko Aubameyango smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Už neišnaudotą progą dar pirmajame kėlinyje Jurgeno Kloppo žaidėjai buvo nubausti dukart. Iš pradžių Raffaelis sužaidė puikią „sienelę“ su Patricku Herrmannu ir gavęs perdavimą atgal lengvu smūgiu nuginklavo Romaną Weidenfellerį.

Prieš pat pertrauką rezultatas tapo jau 2:0 svečių naudai, kai po to paties P.Herrmanno pradėtos atakos Maxas Kruse išmaudė du šeimininkų žaidėjus ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje Raffaelis galėjo galutinai nokautuoti geltonus ir juodus, bet brazilo smūgis praskriejo virš vartų.

Dortmundo žaidėjams viltis iškovoti bent tašką atgijo 69-ąją minutę, kai už antrąjį įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas Havardas Nordveitas. Neprabėgus nei 10 minučių po keitimo aikštėje pasirodęs Milošas Jojičius sumažino atsilikimą iki 1:2, tačiau daugiau šeimininkams nuveikti nepavyko.

Po pralaimėjimo su 48 taškais likusi Dortmundo ekipa tebėra antra, tačiau persvara nuo laipteliu žemiau esančios Gelzenkircheno „Schalke“ sumažėjo iki 1 taško.

Borussia Dortmund 1-2 Borussia Monchengladbach... by all-goals

Kitame intriguojančiame šeštadienio susitikime „Hoffenheim“ namie 2:4 pralaimėjo „Mainz“ vienuolikei, nors iki dvikovos pabaigos likus žaisti 25 minutes dar pirmavo 2:0. Prie fantastiško pergalės dviem įvarčiais prisidėjo japonas Shinji Okazaki.