„Premier“ lyga: „Chelsea“ pergalė ir „Arsenal“ pralaimėjimas

Šeštadienį vyko Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Vienose iš svarbiausių turo dvikovų „Chelsea“ 3:1 nugalėjo „Fulham“, o Londono „Arsenal“ 0:1 nusileido „Stoke“ futbolo komandai.
Andre Schurrle
Andre Schurrle / „Scanpix“ nuotr.

Londono derbyje tarp „Chelsea“ ir „Fulham“ ekipų pirmajame kėlinyje niekas nepaaiškėjo. Antrojo kėlinio pradžioje „Chelsea“ į priekį išvedė vokietis Andre Schürrle. Futbolininkas 65-ąją minutę įmušė ir antrąjį įvartį ir padvigubino „Chelsea“ pranašumą. Vos po 3 minučių Andre Schürrle įmušė ir trečią įvartį. Paguodos įvartį „Fulham“ ekipai 74-ąją minutę įmušė Johnas Heitinga.

Dėl „Premier“ lygos čempionų titulo kovojantis „Arsenal“ klubas 0:1 nusileido „Stoke“ ekipai. Vienintelį rungtynių įvartį Jonathanas Waltersas įmušė nuo 11 metrų žymos po to, kai neatsargiai sužaidė „Arsenal“ gynėjas Laurent Koscielny.

Kitose rungtynėse „Newcastle United“ 4:1 nugalėjo „Hull City“, o „Everton“ 1:0 įveikė „West Ham“.

Po šių rungtynių Londono „Chelsea“ jau keturiais taškais lenkia antroje vietoje esantį „Arsenal“ klubą.