„Premier“ lyga: Londono derbį laimėjo „Tottenham“ ekipa

Anglijos „Premier” lygoje sekmadienį buvo sužaistos trejos likusios 11-ojo turo rungtynės. Vieneriose iš jų vyko Londono mieto derbis, kuriame susitiko „Fulham” ir „Tottenham” klubai.
Londono futbolininkai švenčia įvartį
Londono futbolininkai švenčia įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šias varžybas rezultatu 3-1 laimėjo „Spurs” komanda, kuri į priekį išsiveržė 10-ą minutę, kuomet pasižymėjo Garethas Bale'as. Rezultatą 45-ą minutę padvigubino saugas Aaronas Lennonas.

Antrame kėlinyje, 57-ą minutę, rezultatas tapo sušvelnintas, kai kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė Younesas Kaboulas. Visgi per pridėtą antrojo kėlinio laiką Jermainas Defoe padėjo galutinį tašką šiame mače.

Triuškinančią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo „Bolton” komanda. Pastaroji svečiams „Stoke City” futbolininkams įmušė penkis įvarčius. Nugalėtojų gretose po du įvarčius pelnė Ivanas Klasničius ir Chrisas Eaglesas, o kartą kamuolį į tinklą pasiuntė Kevinas Daviesas.

Tuo tarpu pergalę namuose iškovojo „Wolves” klubas, kuris susitiko su „Wigan” komanda. „Vilkai” šis varžybas laimėjo rezultatu 3-1.

Rezultatai:

„Fulham” 1 – 3 „Tottenham”
10' [0 – 1] Gareth Bale
45' [0 – 2] Aaron Lennon
57' [1 – 2] Younes Kaboul (į savus vartus)
90' [1 – 3] Jermain Defoe

„Bolton” 5 – 0 „Stoke City”
2' [1 – 0] Kevin Davies
24' [2 – 0] Chris Eagles
61' [3 – 0] Ivan Klasnic
73' [4 – 0] Chris Eagles
82' [5 – 0] Ivan Klasnic

„Wolves” 3 – 1 „Wigan”
31' [1 – 0] Jamie O'Hara
42' [1 – 1] Ben Watson
55' [2 – 1] David Edwards
66' [3 – 1] Stephen Ward